Збірна Івано-Франківщини пробилась до півфіналу Кубка регіонів УАФ

3 серпня на стадіоні “Гірка” в Івано-Франківську стартували змагання за “Кубок регіонів УАФ” серед збірних команд областей, які проводять Українська асоціація футболу та Асоціація аматорського футболу України. Згідно жеребкування на першому етапі збірна Івано-Франківської області, основу якої склали гравці команди "Прикарпаття-Тепловик", приймала своїх географічних сусідів – збірну Чернівецької області.

Незважаючи на певну не зіграність через обмежений час на підготовку до змагань, футболісти нашої збірної показали змістовний та результативний футбол. Переможний тон збірній задав Максим Стаднік, результативно реалізувавши вихід сам на сам з голкіпером суперника вже на 3-й хвилині гри. Івано-Франківці продовжили домінувати на полі і на 28-й хвилині Андрій Боднарук подвоїв рахунок. Після перерви голеадори першого тайму СтаднікБоднарук та двічі Святослав Шевченко, який замінив Олега Куртяника, довели рахунок до розгромного.

Збірна Івано-Франківської області – Збірна Чернівецької області – 6:0 (2:0)
Голи:
 М.Стаднік (3, 1:0), А.Боднарук (28, 2:0), М.Стаднік (56, 3:0), С.Шевченко (65, 4:0), С.Шевченко (71, 5:0), А.Боднарук (80, 6:0)

3 серпня 2022 р. 15:00. Стадіон “Гірка” м.Івано-Франківськ. Без глядачів. +27°C
Збірна Івано-Франківської області: А.Бобинець, Р.Третяк, Т.Ковальчук (А.Новицький, 78), Є.Секрета, В.Лабич (Д.Калин, 46), М.Камрадський (І.Дмитрук, 46), Я.Багрій, Б.Дриган, М.Стаднік (Д.Титов, 66), А.Боднарук, О.Куртяник (С.Шевченко, 63). Гол. тренер: Віктор Данищук.
Збірна Чернівецької області: В.Біблюк (С.Кушнір, 46), В.Давидюк, І.Стрільчук (В.Ягнич, 41), О.Штефуник, В.Гура, І.Молофій, Д.Бобик, Б.Соломян (Р.Мельник, 55), І.Mакотяк, А.Почтар, Б.Столощук (С.Жижиян, 61). Гол. тренер: Віталій Куниця.
Попередження: Я.Багрій (63, неспортивна поведінка) – В.Давидюк (47, неспортивна поведінка)

У наступному етапі змагань збірна Івано-Франківської області 13 серпня в півфінальному матчі зустрінеться зі збірною Черкаської області, футболісти якої завдали поразки збірній Житомирської області з рахунком 3:2. Також вчора відбулися ще два поєдинки: Полтавська область – Донецька область – 2:1, Львівська область – Волинська область – 11:0.