«ВПК-Агро» - «Прикарпаття» - 1:1. Післямова

«ВПК-Агро» - «Прикарпаття» - 1:1. Післямова

Бойовою нічиєю завершився поєдинок у Дніпрі, де обидві команди завершували гру удесятьох. До Вашої уваги - післяматчеві коментарі "за гарячими слідами" наставників обох команд - Руслана Мостового ("Прикарпаття") і Сергія Соловйова ("ВПК-Агро").

Руслан МОСТОВИЙ, головний тренер "Прикарпаття":
- Були різних два тайми. Спочатку ми віддали ініціативу "ВПК-Агро", бо, якщо чесно, нам важко виходити на такі газони, але потім, коли вже все заспокоїлося, то у нас було більше нагод виграти цей матч. У меншості нам не було куди відступати.

Ми вивчали суперників і розуміли їхні сильні та слабкі сторони. Установку на гру хлопці, по мірі можливостей, виконали й досягли позитивного для нас результату. Хоча по цій грі, я розумію, що такий матч треба було вигравати.

Сергій СОЛОВЙОВ, головний тренер "ВПК-Агро":
- Сьогодні була хороша бойова нічия, справжній весняний футбол, багато боротьби. Ми як могли виграти, так могли і програти. Тому думаю, що нічия – закономірний результат. Суперники, після вилучення, почали грати дуже самовіддано: і за себе, і за того хлопця.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.