«Волинь» - «Прикарпаття» - 2:0. Післямова

Перенесений поєдинок 14-го туру чемпіонату у Луцьку завершилася перемогою "хрестоносців" - 2:0. Своїми враженнями від гри поділилися наставники обох команд - в.о. головного тренера "Прикарпаття" Олег Рипан і керманич "Волині" Василь Сачко.

Олег РИПАН, в.о. головного тренера "Прикарпаття":
- Насамперед я хочу привітати «Волинь» з перемогою. Дякую нашим хлопцям з другий тайм. У першому таймі було дві помилки, після яких ми пропустили голи. З такою командою, як «Волинь», дуже тяжко відігратися. Хлопці старалися, ми рухаємося далі, у нас завдання залишитися у Першій лізі. Думаю, ми її виконаємо. Наразі готуємося до нашого конкурента – херсонського «Кристалу».

Василь САЧКО, головний тренер "Волині":
- Гра була зроблена у першому таймі, ми створили ряд моментів та забили двічі. Були ще кілька моментів, які мали реалізовувати, зокрема Шарпар та Чачуа. Ми готувалися до суперника, знали, що перед цією грою вони провели непоганий матч з «Агробізнесом». План на гру вдався. У другому таймі грали по рахунку, але просили, щоб хлопці не збавляли оберти та не сідали до своїх воріт. Думаю, виграли по ділу.

Ми зробили заміни у складі, на це є ряд причин. Серед них – результати попередніх ігор, хтось відновлювався після травми. Протасов проводить фактично всі ігри без замін, тому він дещо «наївся». Нкололо зараз не готовий на 100 відсотків, але він технічний, сьогодні він загострював. На жаль, він випав на певний відрізок часу. Відновившись, він знову отримав травму. На зборах він себе проявив, але перехід з синтетичного поля на траву дався взнаки.

Сьогодні на полі була команда. Нам немає куди відступати, після провальних ігор ми повинні були сьогодні виграти і не просто будь-якою ціною, а показувати гру. Задача зараз виходити на кожну гру та вигравати. Щодо виходу в УПЛ, то шанси є, якщо їх навіть і нема. Мені потрібно розібратися в команді, мене турбує кваліфікація окремих футболістів, від яких ми чекаємо більшого. Я дуже дякую нашим вболівальникам, які підтримують в складний час. Дуже приємно, що вболівальники приходять на стадіон.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.