Володимир Ковалюк про турецький збір «Прикарпаття»

Володимир Ковалюк про турецький збір «Прикарпаття»

Головний тренер МФК "Прикарпаття" Володимир Ковалюк  в інтерв'ю  ОТБ "Галичина" підвів підсумки зборів у Туреччині та повідомив про розпуск команди. Коуч акцентує, що збори вдалися, команда мала хороших суперників.

- Правда, погода трохи завадила, перший спаринг провели з рівненським "Вересом". Першу гру зіграли 1:0, а наступного дня – 1:1. Із непоганою норвезькою командою зіграли 2:2, білорусам програли 0:4. Не використовуємо свої моменти, пенальті не забили, а суперники забивають...

З "Рухом" готувалися до матчу на неділю, 15 березня, але через коронавірус львів’яни поміняли квитки і ми були змушені грати 14 числа. Це було незаплановано – за день до того ми мали важкі дворазові навантаження. Через мікротравми випало декілька футболістів. На "Рух" ми мали лише 14 виконавців. Програли 0:3, хоча мали багато моментів.

Я задоволений роботою футболістів – на результати спарингів не звертаю уваги, дивлюся на перспективу, на що ми здатні в чемпіонаті. Команда добре готова фізично. Але бачте що сталося – ніхто не знає, що буде завтра. Розпускаємо футболістів, на карантин закриваємо стадіон.

Нагадаємо, що через коронавірус COVID-19 "Прикарпаття" щонайменше на 2 тижні призупинило тренувальний процес. Футболісти, тренерський штаб та адміністрація клубу пішли на карантин.

ТУРЕЦЬКИЙ ЗБІР (СПАРИНГИ):
06.03 "Верес" (Рівне) - "Прикарпаття" - 1:1
08.03 "Фрам Ларвік" (Норвегія) - "Прикарпаття" - 2:2
11.03 "Славія-Мозир" (Білорусь) - "Прикарпаття" - 4:0
14.03 "Рух" (Львів) - "Прикарпаття" - 3:0

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.