Володимир КОВАЛЮК: «Майже вся наша команда перехворіла на COVID-19»

Володимир КОВАЛЮК: «Майже вся наша команда перехворіла на COVID-19»

Головний тренер МФК "Прикарпаття" Володимир Ковалюк дав пресконференцію, де розповів про омолодження команди та про COVID-19 серед футболістів. На прес-конференції 31 серпня йшлося про зміни у команді, які розпочалися ще взимку, інформує "Галка".

"Ще взимку ми попрощалися зі старшими футболістами, які вже були на "закаті своєї кар’єри". Ми свідомо пішли на такий крок омолодження. Готувалися взимку в Яремче, потім в Туреччині. Ми якісно підготувалися до змагань. Прийшов коронавірус, майже 2,5 місяці ми всі були вдома, бо не маємо спеціальної бази для тренувань.

Команду зібрали після карантину для продовження турніру, але підготовку, таку як взимку – вже не можна було зробити.

"Я вірю в "Прикарпаття", яке буде сильною командою з місцевих футболістів. А для цього потрібно постійно і багато тренуватися, а у нас забрали на це час через коронавірус".

Ковалюк поділився, що багато людей з команди перехворіли/хворіють на коронавірус. Спортивний директор лежав в реанімації, а масажист команди – зараз лежить в реанімації, а також хворіє лікар "Прикарпаття". Він додає, що частина футболісти вже перехворіли на коронавірус, а частина – хворіють зараз.

"І як тут грати у футбол? Сподіваюся, що старші футболісти приведуть себе у порядок після хвороби. Вона б’є по-різному – когось сильніше, когось легше. Спортивний директор Микола Татарин понад місяць пролежав в лікарні, був на вентиляції легень, можна казати, що він вижив", – наголошує Ковалюк.

Тренер додає, що вони будуть просити переносити найближчі матчі, адже команда не може їхати без лікаря та масажиста. Також команда планує піти на 14-денну самоізоляцію. Він каже, що такі пресконференції планує проводити щомісяця, аби вболівальники бачили, як справи у команди.

"Хочу захистити своїх футболістів, які не роблять нічого поганого. Вони роблять свою роботу. У нас немає рівня Мессі чи Роналдо – у нас прості хлопці, які прийшли зі школи. Нам потрібна команда не на один рік, тому її треба оновлювати".

Галка.if.ua

"Прикарпаття" проситиме перенести два стартові матчі Першої ліги

Через випадки захворювання футболістів та персоналу клубу на коронавірус, івано-франківське "Прикарпаття" проситиме про перенесення двох стартових матчів чемпіонату Першої ліги. Про це сьогодні повідомив головний тренер іванофранківців Володимир Ковалюк. За його словами, хворобу вже перенесли троє гравців, а ще п’ятеро хворіють.

- У кількох футболістів є підозра на COVID-19. Також хворіють лікар та масажист клубу. В такому випадку нереально підготуватися до матчів.Тим більше поїхати в Горішні Плавні і якісно зіграти. Тому ми проситимемо ПФЛ про перенесення,- розповів Володимир Ковалюк.

Нагадаємо, Перша ліга стартує вже цими вихідними. В першому турі іванофранківці мали зіграти гостьовий поєдинок з "Гірником-спорт", а в наступному – приймати київську "Оболонь".

Ратуша

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.