У Кубку України «Прикарпаття» зіграє з ужгородським «Минаєм»
20 липня у Будинку футболу відбулося жеребкування ІІ попереднього етапу Кубку України сезону 2018-2019. У сліпому розсіюванні, яке провели Олег Кузнецов та Василь Кардаш, взяли участь 28 команд: 10 переможців першого попереднього етапу; 16 команд першої ліги ПФЛ та "Кремінь" (Кременчук) і "Черкащина-Академія" (Білозір'я) як команди першої ліги, що перейшли до другої ліги.
Список учасників жеребкування: "Авангард" (Краматорськ), "Агробізнес" (Волочиськ), "Балкани" (с. Зоря, Одеська обл.), "Волинь" (Луцьк), "Гірник-Спорт" (Горішні Плавні), "Дніпро-1" (Дніпро), "Зірка" (Кропивницький), "Інгулець" (Петрове), "Кобра" (Харків), "Колос" (с. Ковалівка, Київська обл.), "Металіст 1925" (Харків), "Миколаїв" (Миколаїв), "Оболонь-Бровар" (Київ), "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), "Рух" (Винники), "Суми" (Суми), "Кремінь" (Кременчук), "Черкащина-Академія" (Білозір'я), "Таврія-Сімферополь", "Вікторія" (Миколаївка), "Калуш" (Калуш), "ЛНЗ-Лебедин" (Лебедин), "Нива" (Вінниця), "Мир" (Горностаївка), "Кристал" (Херсон), "Металург" (Запоріжжя), "Минай" (Ужгород), "Гірник" (Кривий Ріг).
За підсумками проведеного жеребкування, івано-франківське "Прикарпаття" поїде до Ужгорода, де зустрінеться із місцевим ФК "Минай". Базовою датою для проведення матчів цієї стадії змагань є 22 серпня.
Результати жеребкування:
"Нива" (Вінниця) - "Гірник-Спорт" (Горішні Плавні)
"ЛНЗ-Лебедин" (Лебедин) - "Гірник" (Кривий Ріг)
"Інгулець" (Петрове) - "Колос" (Ковалівка)
"Минай" (Ужгород) - "Прикарпаття" (Івано-Франківськ)
"Металіст 1925" (Харків) - "Оболонь-Бровар" (Київ)
"Суми" (Суми) - "Кобра" (Харків)
"Вікторія" (Миколаївка) - "Мир" (Горностаївка)
"Черкащина-Академія" (Білозір'я) - "Рух" (Винники)
"Калуш" (Калуш) - "Авангард" (Краматорськ)
"Металург" (Запоріжжя) - "Дніпро-1" (Дніпро)
"Таврія-Сімферополь" - "Волинь" (Луцьк)
"Кремінь" (Кременчук) - "Зірка" (Кропивницький)
"Балкани" (Зоря) - "Миколаїв" (Миколаїв)
"Кристал" (Херсон) - "Агробізнес" (Волочиськ)
Що далі? (базові дати)
26.09.2018 - Третій попередній етап (загалом - 20 команд): 14 переможців другого попереднього етапу; шість команд УПЛ, які згідно з рейтингом станом на початок сезону посідали місця із сьомого по 12-е. Жеребкування - 31 серпня.
31.10.2018 - 1/8 фіналу: 10 переможців третього попереднього етапу; шість команд УПЛ, які згідно з рейтингом станом на початок сезону посідали місця з першого по шосте. Жеребкування - 28 вересня.
03.04.2019 - 1/4 фіналу. Жеребкування - 2 листопада 2018 року.
24.04.2019 - 1/2 фіналу
15.05.2019 - Фінал
Із регламенту
- Усі стадії складаються з одного матчу.
- Перед кожним етапом проводиться жеребкування, за результатами якого визначаються пари команд-учасниць.
- Господарем поля є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем є команда, яка має непарний номер при жеребкуванні.
- Команду-господаря фінального матчу визначає жеребкування.
- Місто, стадіон та час проведення фінального матчу визначає Виконавчий комітет ФФУ до дати проведення третього попереднього етапу змагань.
За інформацією сайту ФФУ