Товариський матч. Прикарпаття - Прут (Делятин) - 5:0

Товариський матч. Прикарпаття - Прут (Делятин) - 5:0

Івано-Франківська команда продовжує підготовку до сезону. Сьогодні в рамках навчально-тренувальних зборів, що проходять в Яремче підопічні Володимира Ковалюка впевнено перемогли учасника першості області ФК "Прут" з м. Делятин. 

Рахунок матчу 5:0 на користь франківці у складі яких відзначилися Гуменюк, Комар, Кузьмин, Оринчак та Денега. 

Головний тренер клубу каже, що футболістами він задоволенений, всі хлопці проявили неабияке бажання, незважаючи на те, що грали в спеку під навантаженням, адже вранці було важке тренування. 

 Проте залишився неприємний осад після матчу, пов'язаний з травмами двох гравцыв на яаких розрахований тренерський штаб. Мова йде про Василя Француза, який невдало остпупився та зламав ногу та новачку клубу Ярослава Конкольняка, який під час зіткнення з суперником отримав подвійний перелом носа.

А вже завтра "Прикарпаття" поміряється силами з дублем львівських "Карпат". Матч розпочнеться о 17.00 в Дублянах. Також на 4 липня запланована гра з тернопільською "Нивою" в Ямниці.

Після цих матчів Володимир Ковалюк спільно з керівництвом клубу приймуть остаточне рішення щодо новачків команди, які добре проявили себе на зборах: досвідченихДанищука та Яневича з підгірського "Оскара", вже згадуваного Конкольняка,  Гудака (останній клуб "Буковина") та молодих - нападника Кузьмина з Брошнева та голкіпера Семеніва з Тепловика-ДЮСШ-3.