Руслан Мостовий про перші тижні роботи у Команді рідного краю

Руслан Мостовий про перші тижні роботи у Команді рідного краю

Головний тренер івано-франківського "Прикарпаття" Руслан Мостовий поділився своїми думками і планами за неповний місяць роботи у Команді рідного краю. Напередодні кубкового матчу з ковалівським "Колосом" у рамках 1/16 фіналу з наставником поспілкувалася журналістка ОТБ "Галичина" Ольга Нестерук.

- Ми прийшли сюди зробити якусь реорганізацію. В першу чергу в клубі, а потім і у формуванні світогляду футболістів – що таке футбол. Ми прекрасно розуміємо, які поставлені задачі на сезон керівництвом. Але наразі маємо певні реалії.

За словами Мостового, прийшовши до команди, він зіткнувся з проблемою побудови самої гри.

- Сказати, що футболісти її не розуміють – буде неправильно. Бо вони хочуть прогресувати. Гравці у нас зібрані кваліфіковані, вони мають запал і готові до нових випробувань та завдань, які ставляться перед ними. Але очікувати результату вже й одразу не слід. Результат буде не за горами, але потрібно потерпіти. Ми знаємо, який вимогливий франківський глядач, – розповідає Руслан Мостовий.

Наразі команда тренується в режимі дворазових тренувань. Приділяють увагу і теоретичним заняттям.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.