Роман Барчук - у символічній збірній 30-го туру Першої ліги!

Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout називає символічну збірну завершального туру Першої ліги сезону 2019/20. Приємно, що після виїзної перемоги над "Гірником-Спортом" (4:2) до числа найкращих потрапив нападник Команди рідного краю Роман Барчук, який оформив "дубль", а ще одного форварда "Прикарпаття" - 18-річного Андрія Хому журналісти визнали найкращим молодим гравцем 30-го туру.

Символічна збірна 30-го туру Першої ліги:

Воротар - Андрій Попович (Минай)

Захисники:
правий захисник - Владислав Ляшевський (МФК Миколаїв)
центральний захисник - Олександр Маткобожик (Минай)
лівий захисник - Тарас Саків (Рух)

Півзахисники:
правий півзахисник - Руслан Паламар (МФК Миколаїв)
центральний півзахисник - Андрій Ткачук (Минай)
атакувальний півзахисник - Ярослав Ямполь (Металіст 1925)
лівий півзахисник - Максим Брагару (Чорноморець)

Нападники:
нападник - Роман Яловенко (Чорноморець)
нападник - Роман Барчук (Прикарпаття)
До дев'яти голів довів свій особистий показник досвідчений форвард прикарпатців. У матчі в Горішніх Плавнях Барчук відзначився двома голами за три хвилини (один з двох найшвидших дублів сезону), проявивши наполегливість і безкомпромісність в атаці. Здорово відкриваючись під передачі з глибини і замикаючи флангові подачі, Роман виявився дуже складним підопічним для захисту «гірників».

Тренер туру - Василь Кобін (Минай)

Найкращий молодий гравець туру - Андрій Хома (Прикарпаття)
18-річний півзахисник, заточений на атакуючу гру, вперше отримав шанс проявити себе в стартовому складі. І незважаючи на більший досвід в суперників, зумів дуже здорово зіграти на полі Гірника-Спорт. Це він відвів за собою суперників на ближню штангу при кутовому, здійснивши гольову скидку на Француза в епізоді з першим голом, він же заробив пенальті в четвертому голі. Перші 90 хвилин в стартовому складі Команди рідного краю Андрій запам'ятає надовго.

Статистика SportArena.com: 3 матчі у чемпіонаті, 170 хвилин, 1 участь у гольовій атаці.

Джокер туру - Сергій Семенюк (Агробізнес)
Гол туру - Олександр Михайличенко (Чорноморець - Металург)