Рішення ПФЛ щодо коронавірусу: обмеження на два тури

Рішення ПФЛ щодо коронавірусу: обмеження на два тури

Адміністрація ПФЛ ухвалила рішення, спрямовані на протидію поширенню коронавірусу COVID-19, щодо деяких обмежувальних заходів на старті весняної частини чемпіонату Першої ліги.

"У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", в Україні запроваджується план заходів, що спрямовані на протидію поширенню коронавірусу COVID-19, - йдеться у листі. - Зокрема, встановлюється заборона проведення масових зібрань, у яких бере участь понад 200 осіб, спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів. Крім того, органами місцевого самоврядування в деяких областях введені додаткові обмеження на проведення спортивних та інших масових заходів, переміщення великих груп людей.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03, а також Рішення Виконкому УАФ від 12.03 у період з 12 березня до 03 квітня 2020 року матчі 20-го, 21-го турів Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Першої ліги та матчі 23-го, 24-го турів Другої ліги групи «А» та «Б» проводяться без глядачів та за умови, що загальна чисельність всіх учасників матчу та осіб, задіяних до їх організації та проведення (в тому числі офіційних осіб матчу, офіційних представників команд, учасників матчу), акредитованих представників ЗМІ, не перевищуватиме 200 осіб із врахуванням додаткових обмежень, що можуть бути встановлені органами місцевого самоврядування у відповідних адміністративно-територіальних одиницях.

Окрім цього, на цей період вносяться зміни у процедуру перед початком матчу, а саме: не дозволяється залучення дітей для виводу футболістів на футбольне поле", - повідомляється у листі ПФЛ.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.