«Прикарпаття» - «ВПК-Агро» - 0:1. Післямова

«Прикарпаття» - «ВПК-Агро» - 0:1. Післямова

Після непростого поєдинку на важкому газоні стадіону "Рух", де івано-франківці зазнали мінімальної поразки від дебютанта Першої ліги (0:1), своїми враженнями від гри поділилися наставники обох команд - директор клубу "ВПК-Агро" Володимир Книш і головний тренер "Прикарпаття" Руслан Мостовий.

Володимир КНИШ, директор клубу "ВПК-Агро":
- У цього матчу кілька складових. Одна з них - у нас з 24 осіб 20 перехворіло. Багато хлопців провели кілька тренувань і поїхали в таку далеку дорогу. 10 гравців у нас одужали раніше, вони 7-9 днів готувалися. Зрозуміло, що в зв'язку з цим ми не могли показати свої найкращі якості. Практично в кожному матчі ми пресингуємо, граємо в більш активний футбол. 

Сьогодні погодні умови і всі фактори, тому у нас був варіант зіграти агресивно від оборони, на контратаках, бути уважним на стандартах. У господарів було багато кутових, але наші хлопці впоралися. Вони - молодці! Звичайно, "Прикарпаття" нас перегравало, тому що були краще готові на даний момент.

Руслан МОСТОВИЙ, головний тренер "Прикарпаття":
- Банальні слова - не допрацювали на стандартах, суперник цим скористався. Був ще один момент небезпечний. Прекрасно знали, до чого готуватися. Так і сталося. Нам є над чим працювати, особливо над завершенням атак. Ми вже доходимо до якихось результатів, але цього мало. Потрібно більше вимагати. Будемо і далі в такому режимі працювати. Хто зможе витримати - будемо з ними далі працювати. Хто не зможе - напевно, їм з нами не по дорозі...

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.