Прикарпаття провело відкрите тренування

Прикарпаття провело відкрите тренування

Як ми повідомляли раніше, Івано-Франківське "Прикарпаття" вийшло з відпустки та приступило до тренувань. Сьогодні відбулося відрите тренування команди для предстаників ЗМІ. 

Журналісти мали можливість поспілкуватися з гравцями та тренерами клубу та послідкувати за роботою футболістів. 

За словами головного тренера "Прикарпаття" Володимира Ковалюка, під час збору заплановані два контрольно-тренувальні матчі. 29 червня іванофранківці зіграють з молодіжним складом «Карпат». Другий спаринг прикарпатці проведуть з тернопільською «Нивою». Орієнтовно поєдинок відбудеться 3-4 липня в Івано-Франківську.

Щодо цілей на сезон, то, за словами коуча "Прикарпаття", вони будуть максимально високими.

«Щойно команда вийшла з відпустки. Хлопці дещо відпочили після завершення сезону. Починаємо підготовку в Івано-Франківську, а з понеділка їдемо на 10 днів в місто Яремче. Там будемо готуватися повноцінно до матчів попереднього рахунку Кубка України, яка заплановані на 9 липня, а вже 15 липня починається новий чемпіонат», – наголосив наставник івано-франківців.

«Щодо змін у команді, то поки усі залишаються. Окрім того, мають бути нові футболісти, але ми поки не буде розголошувати їхні прізвища, адже чемпіонат обласні ще триває. Нові футболісти – це підсилення, відтак ми будемо брати досвідчених гравців на наші проблемні позиції. Тож селекція буде точкова. Але працюємо над реальним підсиленням складу», – додав Ковалюк.

За матеріалами АН Фіртка та Westnews