Прикарпаття отримало відзнаку "Прогрес року"

Прикарпаття отримало відзнаку "Прогрес року"

Сьогодні в Києві проходить Конференція ПФЛ України. Івано-Франківський клуб на заході представляють президент Василь Ольшанецький та найкращий бомбардир та гравець Другої Ліги Ігор Худобяк.

 ПФЛ назвала лауреатів серед прес-служб за підсумками сезону 2016/17 років. Кращою серед команд першої та другої ліги була визнана прес-служба ФК "Іллічівець" (Маріуполь).  Натомість івано-франківський клуб отримав спеціальну відзнаку «Прогрес року». Пряма мова з сайту ПФЛ:

"Найголовніше досягнення прес-служби цього клубу – незважаючи на те, що Івано-Франківщина декілька років залишалася без професіонального футболу, тут вдалося налагодити гідне представлення своєї команди і донести то футбольної України всю самобутність та унікальність «Тепловика-Прикарпаття». Починавши, по суті, з нуля, прес-служба налагодила роботу в соцмережах, створила презентабельний новий сайт і налагодила висококласні прямі відео-трансляції в якості HD та з компетентним коментарем. Безсумнівно, такий гідний прогрес друголігівців не міг не залишитися без уваги.".

Прес-служба ФК "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) висловлює подяку за допомогу у роботі впродовж сезону:

- першому керівнику прес-служби клубу Ігору Овчару;

- мережі друку Паперівка та особисто Олександру Голомідову;

- Спортивному оглядачу Роману Трайтураку та сайту sport.if.ua;

- Спортивному оглядачу Андрію Мокляку та сайту Футбольний Франківськ;

- Івано-Франківським журналістам Андрію Меніву, Ростиславу Ковтуну, Івану Харуку, Олександру Заславському, Володимиру Омому, Роману Турію та іншим.

А також всім вболівальникам клубу, які впродовж сезону щиро підтримували команду та надихали на роботу !