«Прикарпаття» - «Нива» - 2:1. Післямова

«Прикарпаття» - «Нива» - 2:1. Післямова

Після західноукраїнського дербі у Калуші, де Команда рідного краю здобула свою другу перемогу у чемпіонаті Першої ліги, здолавши тернополян з рахунком 2:1, своїми враженнями від матчу поділилися наставники обох команд - в.о. головного тренера "Ниви" Ігор Білан і керманич "Прикарпаття" Руслан Мостовий.

Ігор БІЛАН, в.о. головного тренера "Ниви":
-  Нині відчувалося, що це - справжнє західноукраїнське дербі. Дуже хороша гра була, бійцівська. Поле не дозволяло показувати висококласний футбол, але ми старалися грати. Хочу привітати суперника з перемогою. 

Я дуже задоволений грою наших футболістів, але незадоволений результатом матчу та суддівством. Ключовим було рішення арбітра не поставити пенальті в ворота "Прикарпаття", а видалити нашого нападника.

Руслан МОСТОВИЙ, головний тренер "Прикарпаття":
– Перемога завжди приємна, я думаю, ми були ближчими до неї. Потихеньку ми вчимося контролювати гру, менше даємо створювати супернику. Ми в процесі, витискаємо максимум і рухаємося далі.

Вболівальник любить футбол саме за такі речі, які були нині на полі. Інтрига трималася до останніх секунд, були два вилучення. Але футболісти мають бути професіоналами. Стаються епізоди, коли треба грати в меншості, і маємо до цього бути готовими.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.