«Прикарпаття» - «Миколаїв» - 1:2. Післямова

«Прикарпаття» - «Миколаїв» - 1:2. Післямова

До Вашої уваги післяматчеві коментарі головних тренерів команд Сергія Шищенка ("Миколаїв") і Володимира Ковалюка ("Прикарпаття").

Сергій Шищенко, головний тренер "Миколаєва":
- Ми очікували дуже важкий матч - він такий і вийшов. Знали, як грає "Прикарпаття", що це хороша, потужна команда, яка сповідує силовий футбол, тому готувалися до того, що буде багато боротьби, єдиноборств. У нас не така габаритна команда, як у суперника. І я дуже радий, що ми впоралися з тим натиском, який був на наші ворота. Велику повагу хочеться висловити івано-франківській команді - вони йшли вперед при величезній підтримці уболівальників. Це була дуже важка перемога.

Я не намагаюся грати від оборони, що не прихильник цього. Але нас змушують так грати суперники. Швидкий гол, напевно, позначився в підсвідомості хлопців, вони опустилися нижче. Заслуга "Прикарпаття" в тому, що вони тиснули, створювали стандартні положення, фактично, вони закрили нас на хвилин 10-15 після першого м'яча.

Жовті картки? Це емоції. Ніхто не хотів програвати. Гравці грають грубо, якщо не встигають. Думаю, що явної грубості не було - чоловіча гра, емоційний футбол. Матч з "Прикарпаттям" не те, щоб принциповий... Для нас була важлива ця перемога - для тренерського штабу, для хлопців. У нас будується нова команда, ми намагаємося грати зовсім в інший футбол.

Арбітраж матчу? Не хочу робити висновки по суддівству. Не думаю, що була якась упередженість. Обговорювати арбітра - навіщо? Це його рішення, тільки він може відповісти за той чи інший свисток, який він дав. Я не відповідаю за комітет арбітрів, я не призначаю їх на ігри. Я відповідаю за свою команду, треную їх і готую до ігор. Я теж був молодим гравцем, мене кидали під танки і ми випливали. Так само і молоді арбітри: вони вчаться, вони повинні рости і набиратися досвіду

Володимир Ковалюк, головний тренер "Прикарпаття":
- Хотів би подякувати вболівальникам, які сьогодні заповнили стадіон і підтримували нашу команду. Зрозуміло, що в нас були проблеми зі складом - троє травмованих, четверо пропускали через картки. Хлопці старались, бились. Команда суперника з перших хвилин тягнула час, ми наголошували про це судді, але він не реагував. Я рахую, що як судити - то нехай судить чесно. Момент з пенальті - незрозумілий, а він так упевнено його поставив...

Але ми руки не будемо опускати, команда стане мужнішою. Ясно, що мені прикро, я хлопців налаштовував, бо знаю, що таке - суддівство. Вони терпіли, зрозуміло, що тяжко грати коли проти тебе - 14, а не 11 гравців. Найголовніше - ми граємо для людей, місцевими футболістами, і мені це дуже приємно. Не можу сказати, що ми добре зіграли, але старались. Це весняна гра, було багато боротьби. І хоч ми програли, люди аплодували в кінці матчу - значить, щиро вболівають за нашу команду.