«Прикарпаття» - «Кремінь» - 2:1. Післямова

«Прикарпаття» - «Кремінь» - 2:1. Післямова

По завершенні матчу 23-го туру Першої ліги в Івано-Франківську, який завершився вольовою перемогою господарів, своїми враженнями від гри поділилися головні тренери обох команд Володимир Ковалюк ("Прикарпаття") і Сергій Свистун ("Кремінь"), а також міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Сергій СВИСТУН, головний тренер "Кременя":
- Результатом незадоволений. У першому таймі виконали, що планували. Знали, де слабкі сторони «Прикарпаття». Вважаю, ми могли в першому таймі гру і закінчити, потрібно було реалізовувати свої моменти.

Після безглуздого видалення воротаря почався сумбур. Значить, так було зверху судилося. Результатом незадоволений, як і дією футболістів. До кінця чемпіонату нам потрібно набрати ще декілька очок, що незалежати від перехідних матчів.

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":
- Налаштовували команду на перемогу, тому що "Кремінь" нас наздоганяв у таблиці. Нам потрібна була перемога і впевненість. Перший тайм ми провалили, дитячі помилки в обороні призвели до пенальті. По суті, самі собі забили... Хлопці зібралися в другому таймі і перевернули гру. Вплинули і заміни, які ми зробили в перерві.

Були ще моменти забити. Ми знали, що "Кремінь" дуже добре грає на контратаках, що вони будуть тільки оборонятися. Нашим хлопцям не вистачає майстерності, холоднокровності, щоб спокійніше грати. Вони переживали за результат, передачі не йшли. Тепер нас чекають цікаві матчі - як вдома, так і на виїзді.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.