«Прикарпаття» - «Кремінь» - 1:0. Післямова

«Прикарпаття» - «Кремінь» - 1:0. Післямова

У «матчі за 6 очок» івано-франківська команда здобула непросту домашню перемогу і нарешті перервала свою безвиграшну серію. Своїми враженнями після цієї гри поділилися наставники обох команд - Олексій Годін ("Кремінь") і Руслан Мостовий ("Прикарпаття").

Олексій ГОДІН, головний тренер "Кременя":
- Враження від матчу у нас негативні, адже ми програли. Командам, які внизу турнірної таблиці не можна давати перемагати, адже вони також наближаються до нас. Якщо загалом, то на такому полі важко придумати - як грати якийсь цікавий футбол. Я не знаю - чому і для чого у вас посипають поле щебнем, для кого це? Це так землю укріпляють в полі? Ви мучите своїх футболістів, а чужі калічаться. Зробіть синтетичне поле, щоб усі команди грали цікавий футбол.

Руслан МОСТОВИЙ, головний тренер "Прикарпаття":
- Я вітаю вболівальників з перемогою, коли вболівальник на стадіоні, щиро вболіває – це долає наснаги. Недарма кажуть, шо це – 12-ий гравець. Ми контролювали гру, особливо перший, початок другого тайму, проте є об’єктивні моменти, чому ми віддали ініціативу, було багато втрат м’яча і футболісти докладали багато зусиль зусиль. Ми все поставили на результат, який він є? Позитивний. 

Наша команда грає в першу чергу для вболівальників, тих, хто щиро приходять вболівати за футбол. Це велика підтримка, палка підтримка, скільки б не було сил в кінці матчу, ця підтримка буде гнати вперед. Я думаю, що ця підтримка вболівальників принесла позитивний результат.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.