«Прикарпаття» - «Черкащина» - 4:1. Післямова

«Прикарпаття» - «Черкащина» - 4:1. Післямова

По завершенні поєдинку 29-го туру Першої ліги в Івано-Франківську, в якому господарі перервали свою 5-матчеву програшну серію (4:1), своїми враженнями від гри поділилися головні тренери обох команд - наставник "Черкащини" Денис Маринчук і керманич "Прикарпаття" Володимир Ковалюк.

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":
- Хочу подякувати футболістам. Нарешті нас прорвало. Були матчі, де ми повинні були чіплятися за очки, але там помилка, там помилка. Радий, що забили чотири м'ячі, але є проблема - пропустили. Команда дуже багато пропускає, мене це турбує. У футболістів було такий психологічний стан, що потрібна була ця перемога. Шкода, що вона прийшла в кінці сезону. Ми грали першим номером, багато атакували, били по воротах.

Нам треба пройти етап омолодження команди. Ми спеціально йдемо на цей крок. Планували, що молоді футболісти будуть компенсувати майстерність фізичною підготовкою. Але був довгий карантин... Я вірю в цю команду молоду, але є проблеми в грі. Але ми будемо рухатися вперед, у нас хороша команда. У футболістів є перспектива.

Ніхто не звертає уваги. Ми живемо в Західній Україні, а більшість команд з центральної. У них немає переїздів по тисячі кілометрів. А ми зіграли вдома, а тепер їдемо до "Гірника-Спорт" у Полтавську область - це 800 кілометрів. Футболісти не відновлюються, це фізіологія. Важко бігати. Люди повинні розуміти, що не все так просто. Їдемо за трьома очками. Хочемо довести, що криза була випадковрю, і ми вже її подолали.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.