«Прикарпаття» - «Альянс» - 1:0. Післямова

«Прикарпаття» - «Альянс» - 1:0. Післямова

Після першої домашньої перемоги на івано-франківському стадіоні "Рух", де Команда рідного краю мінімально здолала одного з дебютантів Першої ліги (1:0), своїми враженнями від гри поділилися головні тренери обох команд - наставник "Альянсу" Юрій Ярошенко і керманич "Прикарпаття" Руслан Мостовий.

Юрій ЯРОШЕНКО, головний тренер "Альянсу":
– Аналізували, готувалися, бачили, що у господарів поля хороші морально-вольові якості, плюс вони намагаються грати у футбол. Тому було очікувано. Єдиний гол у цьому матчі все вирішив. Господарі забили, а ми, на жаль, ні. Як результат – 1:0 на користь "Прикарпаття". Граємо одну гру добре, а дві - невдало, немає стабільності. Ми хочемо в кожному матчі добиватися позитивного результату. Для нас такі матчі – хороша наука.

Руслан МОСТОВИЙ, головний тренер "Прикарпаття":
– Як то кажуть, перемоги не пахнуть. Перемога є перемога, три очки є три очки. Насамперед, це позитивні емоції... Особливо другий тайм не вражав грою, але і в суперника небезпечних моментів не було, бо ми домовлялися з футболістами та підкоригували наші дії в перерві.  Готувалися до гри на контратаках, на побудові швидких атак. Щось виходило, щось ні, але нині самовіддача зашкалювала, і це теж принесло свій результат. Далося також взнаки, що після перерви ми нарешті повернулися на наш стадіон в Івано-Франківську.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.