Пішов з життя Микола Татарин...

Пішов з життя Микола Татарин...

У четвер, 28 липня, перестало битися серце спортивного директора МФК "Прикарпаття" Миколи Татарина, якому було 63 роки. Микола Васильович розпочав свою функціонерську діяльність з посади інструктора по спорту хутрофірми "Тисмениця" у 1982 році. У 1989-му перейшов на посаду адміністратора ФК "Прикарпаття" (Івано-Франківськ). У 1992 році став президентом ФК "Хутровик" (Тисмениця), що кілька сезонів виступав у Другій лізі України. 

У 1998 році повернувся у ФК "Прикарпаття" на посаду начальника команди. З 2001 по 2013 роки працював начальником ряду професіональних та аматорських команд області: "Техно-Центр" (Рогатин), "Спартак" (Івано-Франківськ), "Карпати" (Яремче). З 2016 року - спортивний директор МФК "Прикарпаття".

МФК "Прикарпаття" висловлює щирі співчуття рідним і близьким з приводу передчасної смерті Миколи Васильовича. У цей скорботний час поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Світла пам'ять!

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.