ПФЛ проголосувала за формат Першої ліги з двома групами по 10 команд

ПФЛ проголосувала за формат Першої ліги з двома групами по 10 команд

У середу, 17 березня, відбулося засідання Центральної ради ПФЛ, що є вищим органом управління організації в період між Конференціями ПФЛ. Цього разу Рада обговорювала формат змагань ПФЛ у сезоні 2021/2022 у зв’язку з реформою чемпіонату U-21 УПЛ.

Раніше повідомлялося, що в наступному сезоні молодіжну першість U-21 під егідою УПЛ буде скасовано. Однак згідно з регламенту перших три команди УПЛ 2020/21 можуть заявити свої молодіжні команди одразу до Першої ліги.

Таким чином, Центральна рада ухвалила проект, згідно якого в наступному сезоні у Першій лізі зіграють 20 клубів. Вони будуть поділені на дві групи по 10 команд за географічним принципом. Після двох кіл десять найкращих команд розіграють між собою путівки до УПЛ, команди з гіршими показниками змагатимуться за те, щоб не стати однією з чотирьох команд, які вилетять в Другу лігу.

В Другій лізі також буде дві групи, однак не більше ніж 16 команд в одній групі. Наразі атестацію на отримання професіонального статусу проходять 15 клубів. Також до Другої ліги можуть увійти молодіжні команди клубів УПЛ. Проект взятий за основу, однак ще буде опитування серед усіх клубів ПФЛ, після чого питання буде винесене на Виконком УАФ.

UA-Футбол

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.