Перша ліга: у наступному сезоні зіграють 16 команд

Перша ліга: у наступному сезоні зіграють 16 команд

Представники футбольних клубів Першої та Другої ліг в рамках засідання Центральної ради ПФЛ прийняли ряд рішень щодо регламенту змагань в наступному сезоні. Центральна рада затвердила, що у Першій лізі у новому сезоні 2021/22 зіграють 16 клубів. Старт змагань заплановано на 25 липня.

У Другій лізі у наступному сезоні формат також залишиться без змін – дві групи. Сезон у третьому за силою футбольному дивізіоні розпочнеться 25 липня. Також Центральна рада пропонує внести зміни до регламенту Другої ліги на наступний сезон. Так, у разі, коли друга команда клубу Першої ліги посідає останнє місце у Другій лізі, то змагання ПФЛ залишає клуб, який посів місце перед ним. 

Заявковий період у Першій та Другій лігах стартує 1 липня і триватиме до 3 вересня. Також Центральна рада ухвалила рішення підвищити гонорари арбітрам ПФЛ, починаючи з сезону 2021/22. Зазначимо, що рішення Центральної ради ПФЛ мають бути затверджені на Конференції ПФЛ, яка відбудеться 24 липня.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.