Перша ліга. 24 тур. «Інгулець» - «Прикарпаття» - 1:0

Для господарів поєдинок складався важко - "Прикарпаття" грало від оборони, нав'язавши суперникові жорстку гру з великою кількістю фолів. Вже за перші півгодини гри двоє гостей побачили перед собою жовте світло, і на додачу гірчичник був показаний ще й наставнику - Ковалюку. Але такі жертви того варті - "Інгулець" провів перший тайм на голодному пайку, ні разу не потривоживши Остапа Вульчина. Більш того, могли гості претендувати на пенальті, але після стику Борисевича і Кучеренка був призначений кутовий на користь "Прикарпаття". Спірне рішення...

Січінава прийде - моменти принесе. Забивний форвард з'явився на початку другої половини і мав два непогані шанси. Але спочатку захисник гостей посмів перешкодити бомбардирові забити свій 17-й гол, а після - йому просто не вистачило точності. Далі гості, з невеликої подачки арбітра, залишилися в меншості. Володар жовтої картки Семотюк поборовся корпус в корпус із захисником і впав у штрафному. Суддя вирішив нагородити його другим гірчичником, достроково відправивши в роздягальню. Пенальті в такому епізоді ставити не було за що, але чи тягнуло це на таке покарання? Наша думка - скоріше ні, ніж так. За емоції також був вилучений наставник "Прикарпаття".

Отримавши чисельну перевагу, "Інгульцю" легше не стало. Вони володіли перевагою і часто створювали моменти, але головна мета, у вигляді забитих голів, їм так і не корилась. Про контратаки гості навіть думати не сміли, їх задача на кінцівку була очевидна - утримати нульову нічию. Вони практично витримали. Але Січінава на останній хвилині зачепився об себе в штрафній, і його клуб отримав право на пенальті. Загальському було все одно на спірне рішення і виконав вирок він ідеально - 1:0. Практично відразу пролунав фінальний свисток. Перемога господарів і величезна кількість питання після неї. Що ж, чекаємо VAR на матчах Першої Ліги. А поки, "Інгулець" зберігає за собою перший рядок і паралельно залишається головним претендентом на вихід в УПЛ.

UA-Футбол

Чемпіонат України. Перша ліга. 24 тур
«Інгулець» (Петрове) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - 1:0 (0:0)
Гол:
Загальський (90+3, пенальті).

Інгулець: Шуст, Синьогуб, Семенко, Кучеренко, Фатєєв (Балан, 67), Бартулович (Загальський, 78), Лупашко, Запорожець, Козак, Коваленко (Сітчінава, 46), Мішуренко.
Прикарпаття: Вульчин, Борисевич, Пастух, Бочкур, Лаврук (Бойко, 69), Воробчак (Цюцюра, 90), Вацеба (Дербах, 71), Геник, Кузьмин (Павлюк, 80), Семотюк, Барчук (Дитко, 46).
Попередження: Запорожець (59), Мішуренко (60) - Семотюк (9), Вацеба (27), Лаврук (49), Дитко (85), Бочкур (90+2).
Вилучення: Семотюк (53, повторне попередження).

15 липня 2020 року. 17:00. Петрове, стадіон "Інгулець". +24 С
Арбітр: І.Бондар (Київ). Асистенти арбітра: О.Дашко (Київська обл.), М.Чос (Київ).
4-й арбітр: Я.Пилипенко (Кропивницький). Спостерігач арбітражу: О.Зубарев (Слов'янськ).

Інгулець на останніх хвилинах вирвав перемогу у Прикарпаття

До гри
Інгулець до звітного туру підійшов в статус одноосібного лідера Першої ліги - шикарний і, що важливо, переможний гол Сітчінави в матчі з Волинню, думається, вже увійшов до когорти яскравих моментів нинішнього сезону. Прикарпатці приїхали в Петрово в піднесеному настрої після перемоги над Кременем (2:1).

Поза грою залишилися Коробка (у господарів) і Француз (у гостей). При цьому, стартовий склад господарів зазнав змін - наприклад, з перших хвилин у Інгульця вийшли Козак і Синегуб, а ось кращий бомбардир Ліги Сітчінава опинився на заміні. У гостей: не було в заявці травмованого Сондея, а в старті вийшли Бочкур і Геник.

Гра
Перший більш-менш небезпечний момент виник на 16-й хвилині після невдалого прориву Коваленко до воріт Вульчина. Прикарпаття впевнено стримувало натиск господарів, а ось у команди Сергія Лавриненка виникли певні складнощі з креативом. У господарів продовжував брати ініціативу Коваленко, який кілька разів намагався спробувати щастя дальніми ударами.

Перший тайм спокійно котився за своїм перебігом - довелося переходити на прозу. Дуже грамотно вибудувана оборона Прикарпаття не давала ніяк. “Розбудив” гру момент Воробчака - вінгер змістився до центру і пальнув з лівої, але удар на себе прийняла голова українського Давида Луїса - Кучеренко. А через хвилину шикарний шанс упустив Борисевич. Стандарт, м’яч заметушився по воротарському і Борисевич пальнув над поперечиною з ліній воротарського - повтор показав, що Кучеренко зробив “накладку”, але цей момент залишився без уваги бригади арбітрів. Що у Інгульця у відповідь? Штрафний від Бартуловіча - мимо. На тому перша половина зустрічі закінчилася.

Другий тайм почався з дикої помилки у Прикарпаття. Завозився з м’ячем Пастух, м’яч у нього відібрав Козак і гостей врятував Вульчин. Відскік - м’яч у Бартуловіча, Младен скинув на Сітчінаву, проте форвард якимось дивом потрапив у здавалося б антигероя епізоду Пастуха! Дві хвилини потому Сітчінава виграв верхову дуель у Борисевича, але пробив головою поруч зі штангою. Прикарпаття відповіло своїм стандартом: Кузьмин продовжив передачу на Дитка, а форвард не влучив у ворота.

Куди більше питань стало на 53-й хвилині: Семотюк впав після зіткнення із захисником Інгульця, а головний арбітр зустрічі Іван Бондар показав хавбеку гостей другу жовту картку, вважаючи, що гравець симулював порушення правил з боку гравця господарів. Тут же за незгоду з діями арбітра був вилучений і коуч Прикарпаття - Володимир Ковалюк.

Дана ситуація сколихнула Інгулець. Підопічні Лавриненко, які здобули собі чисельну перевагу, понеслися в атаку. Дальнім ударом відзначився Козак - мимо воріт. У меншості Прикарпатті ще більше осіло на своїй половині поля, дозволивши Інгульцю активно комбінувати і володіти ініціативою. Ще один шанс Козака - над воротами. Кучеренко головою - в руки Вульчину.

За 15 хвилин до кінця основного часу Прикарпаття повністю перейшло на оборонний план. На очах президента ПФЛ Сергія Макарова Інгулець в кінці матчу зумів створити два моменти - удар Лупашко прийняв на себе Сітчінава, а ось дальній удар Кучеренко шикарно потягнув Вульчин. Ще один шанс Козака - Вульчин потягнув практично “мертвий” м’яч з ближнього кута!

Вульчин продовжив рятувати - Мишуренко занапастив два суперских шанси, не перегравши воротаря. Здавалося, що Прикарпаття витягне цей матч до фінального свистка і ще більше закрутить розв’язку в Першій лізі, однак на перший план вийшов Іван Бондар. На 93-й хвилині головний арбітр зустрічі вгледів порушення з боку Бочкура на Сітчінаві (чергове спірне рішення рефері), вказавши на “точку”. Пенальті чітко реалізував Загальский - 1:0.

Man Of The Match: Остап Вульчин (Прикарпаття)
Інгулець явно недооцінив суперника, вирішивши зіграти “як-небудь“. Навіть після видалення Семотюка, гості грали гранично якісно, не даючи господарям практично нічого зробити біля своїх воріт. Ватажком Прикарпаття сьогодні виступив Вульчин - на його рахунку кілька шикарних сейвів, включаючи моменти з ударами Мишуренко і Козака. А пенальті? Ну що пенальті - чекаємо впровадження VAR в Першій лізі.