Офіційно: Руслан Мостовий залишає «Прикарпаття»

Офіційно: Руслан Мостовий залишає «Прикарпаття»

Після поразки від «Миколаєва» у 24-му турі Першої ліги (0:1) у відставку був відправлений головний тренер івано-франківської команди Руслан Мостовий. З 1 травня тимчасово обов'язки головного тренера буде виконувати Олег Рипан, який відповідав в «Прикарпатті» за підготовку воротарів. У нього є тренерська ліцензія категорії «А» УЄФА, що дозволяє очолювати команду Першої ліги.

Нагадаємо, що Руслан Мостовий очолив «Прикарпаття» у вересні минулого року. Під його керівництвом команда здобула лише чотири перемоги в 22 зіграних матчах Першої ліги. Івано-франківці йдуть у зоні вильоту, займаючи передостаннє 15-е місце чемпіонату, набравши 18 очок і маючи 1-2 матчі в запасі. Щоправда, від 12-го рядка «Прикарпаття» відстає лише на три очки.

Керівництво, футболісти та персонал МФК «Прикарпаття» дякують Руслану Мостовому за співпрацю та бажають йому подальших успіхів на тренерській ниві!

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.