Офіційно: домашні матчі «Прикарпаття» – з глядачами на трибунах!

Офіційно: домашні матчі «Прикарпаття» – з глядачами на трибунах!

"Сьогодні на позачерговому засіданні комісії з надзвичайних ситуацій прийняли рішення дозволити проведення чемпіонатів матчів Першої ліги та Кубку України з футболу з вболівальниками. Адже нещодавно в Україні дозволили проводити футбольні матчі з глядачами не більше 25% від загальної кількості місць на трибунах. А це означає, що найближчий домашні матчі за участі МФК «Прикарпаття» зможуть відвідати 1 500 вболівальників!

Однак, є вимоги щодо доступу глядачів, зокрема, обов’язкове використання засобів індивідуального захисту, температурний скринінг та розміщення на трибунах з дотриманням дистанції. Разом з тим, комісія надала дозвіл на проведення матчів за участі НФК «Ураган» та БК «Говерла», що є обов’язковою умовою для проведення змагань в умовах COVID-19", - йдеться у дописі міського голови Руслана Марцінківа на Facebook-сторінці.

Відтак, найближчі домашні поєдинки "Прикарпаття": на Кубок України - з ковалівським "Колосом" (30 вересня - базова дата) та 5-ий тур Першої ліги - з одеським "Чорноморцем" (6 жовтня) глядачі зможуть переглянути наживо! Команда рідного краю з нетерпінням чекає повернення наших найпалкіших уболівальників на стадіон "Рух"!

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.