Мир -Тепловик-Прикарпаття: анонс матчу

Мир -Тепловик-Прикарпаття: анонс матчу

У 30-му турі чемпіонату України серед команд другої ліги підопічні Володимира Ковалюка зіграють на Херсонщині. У селі Горностаївка, яке розташоване на березі Дніпра, за 127 км. від обласного центру, "Тепловик-Прикарпаття" намагатиметься продовжити свою вдалу серію.

Мир (Горностаївка) - Тепловик-Прикарпаття (Івано-Франківськ)
с.Горностаївка, стадіон "Затис"
13 травня, 18:00

"Мир" на футбольній карті України представляє село Горностаївку, в якому проживає близько 600 жителів. Спонсором клубу є одноіменне аграрне підприємство.

Обидва суперники являються міцними середняками цьогорічних змагань. Видати хорошу гру та відібрати очки у лідера, а за тиждень влетіти аутсайдеру - такі фокуси демонстрували як прикарпатці, так і горностаївці. На даний момент безвиграшна серія мирян вже налічує шість матчів. Хоча на рідному стадіоні у 2017-му  наші суперники ще не програвали, відібравши очки у "Креміня" та "Руху".

У першому колі завдяки влучному удару Артура Комара прикарпатці перемогли. Але на легкі три очки підопічним Володимира Ковалюка розраховувати не варто. По-перше, "Тепловик-Прикарпаття" не завжди успішно грає на виїзді, по-друге, невдачі у останніх поєдинках змушують мирян з особливим натхненням готуватися до гри.

До слова, свої домашні матчі "Мир" проводить на стадіоні "Затис", який відкритий у 1995 роціта вміщує 1250 глядачів.

Сьогодні ужезіграно один матч 30-го туру чемпіонату України в другій лізі. Запорізький "Металург" поступився вдома ФК "Балкани" -2:6. Решта поєдинків туру пройде завтра, у суботу.

Трайтурак Роман, sport.if.ua