МФК Прикарпаття запрошує вболівальників на свято !

МФК Прикарпаття запрошує вболівальників на свято !

МФК "Прикарпаття" прийме участь у заходах, організованих Міською Радою з нагоди Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України

23 серпня з 13 до 14 години президент клубу Василь Ольшанецький, головний тренер команди Володимир Ковалюк та провідні гравці івано-франківської команди зіграють у дворовий футбол, проведуть автограф-сесію, пофотографуються та поспілкуються з усіма охочимиза адресою: вул. Незалежності, 17 (площа перед  стоматологічним корпусом Національного медичного університету).

Цього ж дня о 18.00 Команда Рідного Краю (с) проведе товариський матч у приміському селі Ямниця в рамках програми популяризації масового футболу на Івано-Франківщині, яку "Прикарпаття" розпочало минулого тижня.

А 24 серпня Івано-Франківський футбольний клуб візьме участь в урочистій ході присвяченій Дню Незалежності України. Початок о 14.00 від пам'ятника Івана Франка на однойменній площі.

Нагадаємо, що 26 серпня "Прикарпаття" зіграє матч 8 туру Чемпіонату України з футболу серед команд Другої Ліги з ФК "Львів", а 20 вересня на Івано-Франківськ очікує "Велике Галицьке Дербі" в рамках розіграшу Національного Кубка. Обидва поєдинки пройдуть на МЦС "Рух" (вул. Чорновола, 128).