«Металург» - «Прикарпаття» - 1:0. Післямова

«Металург» - «Прикарпаття» - 1:0. Післямова

По завершенні поєдинку 28-го туру Першої ліги у Запоріжжі, в якому все вирішив один забитий м'яч господарів (1:0), своїми враженнями від матчу поділилися головні тренери обох команд - наставник "Прикарпаття" Володимир Ковалюк і коуч "Металурга" Олексій Годін.

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":
– Налаштовувалися на гру, ми знали що "Металург" грав позавчора, що вони втомлені. Але мені сподобалася команда "Металург", вони проявили характер. Ми грали ніби непогано, але лише до штрафного майданчика… а без ударів не буде голів. Я ще в перерві наголосив, що треба бити по воротах. Володіли м’ячем, але загострюючих моментів не було. Думаю, все треба було вирішувати в першому таймі, але ми пропустили контратаку.

Олексій ГОДІН, головний тренер "Металурга":
– Такі матчі виграються "на бажанні" та на максимальній самовіддачі. На перший план виходять морально-вольові якості команди й окремих футболістів. Більшу частину гри ми грали від оборони. Хлопці вистояли, я їм подякував! Для нас це дуже важливі 3 очки.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.