«Металіст 1925» - «Прикарпаття» - 3:1. Післямова

«Металіст 1925» - «Прикарпаття» - 3:1. Післямова

По завершенні матчу 26-го туру Першої ліги у Харкові, який завершився з рахунком 3:1 на користь господарів, своїми враженнями від гри поділилися головний тренер "Прикарпаття" Володимир Ковалюк і виконувача обов'язків головного тренера "Металіста 1925" В'ячеслав Хруслов.

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":
- Гра мені сподобалася. Налаштовували хлопців на лідера Першої ліги. Мені подобається "Металіст-1925", грає в короткий пас, є почерк команди. Ми побудували гру від оборони, повели в рахунку. Але помилки, які допустили, привели до того, що ми програли. Вважаю, самі програли, не "Металіст" виграв.

За рахунку 1:0 дисципліна потрібна була на полі. Привезли пенальті - 1:1. Потім не вибили м'яч - 1:2. Так і складається з помилок. Бракує майстерності футболістів. Це призвело до поразки. Третій м'яч не вважаю, пропустили в кінці матчу. Якби відібрали очки у "Металіста-1925», думаю, вони б вже не боролися за УПЛ.

В'ячеслав ХРУСЛОВ, в.о. головного тренера "Металіста-1925":
- Подякував хлопцям. Це їхня перемога, яку вони заслужили. Після трьох поразок поспіль ця перемога була нам дуже потрібна. Я їх попереджав, що матч буде дуже важким. Вони мене почули і зробили те, про що ми з ними домовлялися.

Привітав хлопців з перемогою і нагадав, що попереду ще чотири тури.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.