«Металіст 1925» - «Прикарпаття» - 1:0. Післямова

«Металіст 1925» - «Прикарпаття» - 1:0. Післямова

Завдяки єдиному голу бразильця Дерека харківська команда святкувала мінімальну домашню перемогу з рахунком 1:0. Після матчу 12-го туру чемпіонату своїми враженнями від гри поділилися головні тренери обох команд Руслан Мостовий ("Прикарпаття") та Валерій Кривенцов ("Металіст 1925").

Руслан МОСТОВИЙ, головний тренер "Прикарпаття":
- Гра, коли немає достатньо моментів, напевне, не подобається вболіальникам. Але у таких матчах переважно індивідуальна майстерність приносить результат. У цій зустрічі так і сталося. До гравців немає особливих претензій, але як такої гри - більш тактичного характеру, підготовки атаки, загострення... Ми незадоволені цією грою. Наголошували, що у суперника є гравця, які можуть "зробити" результат. Футболісти такого рівня вміють використовувати свої моменти, грати під тиском і забивати голи.

Валерій КРИВЕНЦОВ, головний тренер "Металіста 1925":
- Взяли важливі три очки, які нам були дуже потрібні. Тепер готуємося до наступного матчу. Стосовно гри сьогодні: гарний перший тайм у виконані нашої команди, ми правильно грали, була правильна організація, створили декілька непоганих моментів, могли забити ще... Другий тайм у нашому виконані - діяли зважаючи на рахунок, хоча я їх про це не просив. Я хочу, щоб команда атакувала, щоб, коли забиває перший м'яч, йшла в атаку, розвивала свій успіх та забивала другий, третій м'яч. Але при цьому, відзначу, що у другій половині гри ми мали більше моментів, ніж у першій.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.