Кубок міського голови м. Івано-Франківська. Контури турніру

Кубок міського голови м. Івано-Франківська. Контури турніру

Як ми вже повімляли раніше з 20-28 лютого на стадіоні "Хет-трик Арена" у Івано-Франківську заплановано провести новий футбольний турнір "Кубок міського голови м. Івано-Франківська". Організаторами виступлять МФК "Прикарпаття" та місцева влада.

Попередньо в турнірі можуть взяти участь до 8 команд, які переважно представляють Другу лігу ПФЛ України а також Чемпіонат країни серед аматорів, а саме: "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), "Поділля" (Хмельницький), "Скала" (Стрий), ФК "Калуш" та Збірна Івано-Франківської області U-19. Також очікується підвердження про участь від професіональних футбольних клубів з Охтирки та Житомира.

Згідно регламенту змагань учасники будуть розподілені на дві групи та зіграють по коловій системі в одне коло. Переможці груп вирішать долю трофею в очному протистоянні, а команди які займуть нижчі місця  зіграють стикові матчі. Також будуть відзначені кращі воротар, захисник, півзахисник, нападник та бомбардир турніру.

Даний турнір стане черговим етапом підготовки Команди Рідного Краю до весняної частини сезону 2017/18 років.  Нагадаємо, що 22 січня підопічні Володимира Ковалюка вийшли з відпустки та відправилися на навчально-тренувальні збори в Яремче, де закладають фундамент фізичної підготовки та проводять товариські матчі.