«Кубок міського голови-2019». 6-й ігровий день

На "Кубку міського голови-2019" завершився груповий етап турніру. Шостий ігровий день нарешті визначив дві найкращі команди у квартеті "Б", які продовжать боротьбу у півфінальних матчах, а також стали відомі пари учасників змагань, що розіграють підсумкові 5-8 місця.

Івано-франківці взяли реванш у "Буковини" за нещодавню поразку у першому контрольному матчі. Усе вирішив єдиний м'яч, який приніс "Прикарпаттю" третю поспіль перемогу на турнірі, а з нею і перше місце у групі А! На 36-й хвилині красивий дальній удар у ліву "дев’ятку" вийшов у Василя Дербаха. Майже одразу міг забивати Худобяк, але воротар у стрибку перевів м'яча на кутовий.

По перерві близькими до успіху були Барчук і Геник. На 64-й хвилині Дитко з Оринчаком на двох організували ще один гол, але арбітри зафіксували офсайд. Кінцівку другого тайму більш активніше провели "жовто-чорні". У ході швидкої контратаки лівим флангом Мунтян пробив по центру, а господарів виручив Новак. Наприкінці хороший шанс зрівняти рахунок втратив Жумига, який не зміг переграти голкіпера з близької відстані. 0:1 - "Прикарпаття" відстояло мінімальну перемогу і вийшло до півфіналу з першого місця.

"Прикарпаття" (1-й тайм): Вульчин, Данищук, Грабець, Ковальчук, Лаврук, Януш, Дербах, Кузьмин, Конкольняк, Худобяк, Цюцюра (Дитко, 33).
"Прикарпаття" (2-й тайм): Новак, Яневич, Француз, Бочкур, Борисевич, Квасний, Геник, Веприк, Оринчак, Барчук, Дитко.
"Буковина": Степаненко, В.Кузів, Пилишатий (Р.Кузів, 46), Прошак, Запорощенко (Рудич, 46), Бурко, Шишигін, Батрак (Жумига, 46), Баранов (Матвіїв, 46), Мелконян, Понєдєльнік.

А от доля другої півфінальної путівки від групи "Б" вирішувалася у матчі "Ніка-05 U-19" - "Верес". Завдання рівнян на цю гру було просте - перемогти з різницею у 4 м'ячі. До честі молодих франківців, вони гідно протистояли друголіговій команді і мінімально поступалися до перерви. Причому, Орловський на 33-й хвилині реалізував пенальті.

На початку другого тайму Даудов збільшив перевагу у рахунку, і рівнянам потрібно було забивати ще двічі. І вони це зуміли зробити: спершу Шестаков замкнув фланговий простріл головою, а на 87-й хвилині Яременко перед штрафною "Ніки-05" обікрав захисника, і майстерно реалізував вихід сам-на-сам! 0:4 - "Верес" фінішує другим, випередивши "Буковину" за більшою кількістю забитих м'ячів.

Група "Б". 3-й тур - 19 лютого (вівторок)
"Буковина" - "Прикарпаття" - 0:1 (0:1)