Контрольний матч. «Прикарпаття» - «Прикарпаття U-19» - 4:1

Івано-франківське "Прикарпаття" завершило свій другий навчально-тренувальний збір спарингом з власною командою дублерів U-19, з якою підопічні Володимира Ковалюка і розпочали зимову серію контрольних матчів. Поєдинок одноклубників на "Хет-трик Арені" пройшов у форматі два тайми по 40 хвилин.

Вже на 11-й хвилині молоді дублери запресингували суперника на чужій половині, а Євгеній Соколенко сповна скористався помилкою захисників і відкрив рахунок - 0:1. Щоправда, ще до перерви першолігова команда забила два голи у відповідь. Спершу відзначився Роман Дитко, а за лічені хвилини після його ж удару головою м'яч влучив у стійку воріт, і першим на добиванні був Василь Геник - 2:1.

У другому таймі "Прикарпаття" створило чимало небезпечних моментів, проте реалізувати зуміло тільки два з них. Впродовж двох хвилин забили обидва форварди: Андрій Хома і Роман Барчук зняли питання щодо переможця - 4:1. Це був десятий спаринг Команди рідного краю на другому НТЗ. У понеділок, 2 березня, делегація івано-франківського клубу візьме курс на Туреччину, де пройде завершальний - третій навчально-тренувальний збір перед стартом весняної частини сезону.

Контрольний матч
«Прикарпаття» - «Прикарпаття U-19» - 4:1 (2:1)
Голи: Дитко (21), Геник (35), Хома (72), Барчук (74) - Соколенко (11).

"Прикарпаття" (1-й тайм): Вульчин, В.Радульський, Бочкур, Француз, Василів, Шевченко, Геник, Дербах, Воробчак, Дитко, Барчук.
"Прикарпаття" (2-й тайм): Вульчин (Сердюк, 55),  В.Радульський, Вацеба, Француз, Бочкур, Шевченко, Борисевич, Павлюк, Сікач, Хома, Барчук.