Футбольна Академія Прикарпаття - на шляху до вершин!

Футбольна Академія Прикарпаття - на шляху до вершин!

У п'ятницю, 24 липня, була підписана угода про співпрацю щодо створення футбольної Академії Прикарпаття! До слова, реалізовувати проєкт в Івано-Франківську будуть вже з серпня. Сьогодні міським головою Русланом Марцінківим, президентом МФК «Прикарпаття» Василем Ольшанецьким, віцепрезидентом НФК «Ураган» Олександром Бубеном, ректором ІФНТУНГ Євстахієм Крижанівським та директором благодійного фонду «Футбольні таланти» Андрієм Івановичем була підписана угода про співпрацю.

«Сьогодні ми підписуємо угоду заради чудової ініціативи. Адже створення такої структури дасть можливість нашим дітям розвиватись та зростати. Як ви знаєте, МФК «Прикарпаття» грає виключно своїми вихованцями, тому для всіх наших юних футболістів буде гарна можливість тренуватись для того, щоб захищати кольори Команди Рідного Краю!Хочу подякувати бізнесу та університету нафти і газу за те, що в такий нелегкий час знайшли можливість та проявили ініціативу щодо створення футбольної академії Прикарпаття. Спільно, ми будемо намагатись розвивати спортивну інфраструктуру нашого міста.

Зі свого боку, ми будемо підкладати плече допомоги та підтримки для нормального функціонування Академії. Зокрема, в даний момент триває реалізація проєкту на німецькому озері, ви знаєте, що ми спільно будуємо там футбольне поле з роздягальнями. Окрім цього, маємо на меті реалізувати ще декілька проєктів, щоб наші юні футбольні таланти мали, де займатись футболом. Сподіваємось, що футбольна академія Прикарпаття виховає не одного таланта для головної команди міста й області!», - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Президент МФК «Прикарпаття» Василь Ольшанецький зазначає, що це важливий крок для побудови правильної структури футбольного клубу. «Як ви бачите, команда завдяки активній підтримці влади існує та продовжує грати в Першій лізі. Дуже багато футбольних талантів є в нашій області, які зараз захищають кольори не лише «Прикарпаття», а й грають у Прем’єр лізі та закордоном. Івано-Франківщина – багата на футбольні таланти!

Звісно, кожен клуб повинен мати свою вертикаль. «Прикарпаття» – не виняток! Для нас важливо, щоб найкращі юні футболісти залишались грати в нашій команді, а не «тікали» в сусідні області чи закордон. Зі свого боку, клуб готовий всебічно сприяти та допомагати у становленні футбольної академії. Ми раді з того, що Академія стартує у вищій лізі дитячо-юнацької футбольної ліги України під нашим логотипом, сподіваємось, хлопці з гордістю захищатимуть кольори наші кольори!», - заявив Василь Ольшанецький.

Вже 8 серпня відбудеться відбір юних футболістів зі всієї області для вступу в Академію. Важливо зазначити, що майбутні футбольні зірки матимуть нагоду проживати в гуртожитку, навчатись разом та тренуватись із сертифікованими тренерами.

Віцепрезидент НФК «Ураган» Олександр Бубен зазначає, що на становлення повноцінної структури піде близько двох років, за цей період буде здійснено перші напрацювання, а також буде видно подальші кроки для розвитку Академії.

То ж радіємо з того, що на одну футбольну структуру в місті стає більше і очікуємо появи нових гравців для Команди Рідного Краю!

За інформацією сайту mvk.if.ua

На Прикарпатті буде своя Академія футболу

24 липня став справді історичним днем для всього прикарпатського футболу, адже сьогодні був зроблений важливий крок до створення в місті дитячої Академії. Угоду про співпрацю та організацію взаємовідносин Академії футболу Прикарпаття підписали: Івано-Франківська міська рада, народний футбольний клуб "Ураган", муніципальний футбольний клуб "Прикарпаття", благодійний фонд «Футбольні таланти» і Університет нафти й газу, пише Ратуша.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, головна мета створення Академії – розвивати футбол у нашому місті. "Кожна дитина, яка займається футболом, хоче в майбутньому виходити на матчі професіональної ліги проти сильних суперників. Будемо їм у цьому допомагати," – говорить міський очільник.

Президент "Прикарпаття" Василь Ольшанецький додає, що на Прикарпатті є дуже багато талановитих дітей, але, наразі, вони не мають де навчатися азів футбольної майстерності і "тікають" в школи "Динамо" чи "Шахтаря". "Створення такої Академії дасть змогу залишити наші таланти вдома і залучити до виступів за прикарпатські команди", – каже президент Прикарпаття.

Базуватися академія буде на стадіоні ІФНТУНГ, Хет-трик арені. Під час навчання вихованці будуть забезпечені умовами проживання, якісним навчально-тренувальним процесом та навчанням в загальноосвітній школі, а в майбутньому випускники Академії отримають шанс проявити себе в головній професіональній команді нашого краю – МФК "Прикарпаття", який виступає у Першій лізі чемпіонату України. 

З юними футболістами працюватимуть кваліфіковані тренери, діючі та колишні футболісти. Перший відбір в Академію відбудеться 8-го серпня на стадіоні "Хет-Трик Арена" в Івано-Франківську. 

Ратуша.if.ua

Щоб виховувати футбольні таланти: в Івано-Франківську створять Академію футболу Прикарпаття

24 липня у франківській міськраді підписали угоду про співпрацю та організацію взаємовідносин Академії футболу Прикарпаття. За словами міського голови Руслана Марцінківа, дуже добре, що в місті є люди, небайдужі до футболу, пише "Галка".

«Нині ми хочемо презентувати створення академії футболу Прикарпаття. Важливо розвивати футбол системно від дитячого до професійного. Дякуємо футзальному клубу «Ураган», який є таким своєрідним двигуном цього проєкту. «Ураган» має багато гарних тренерів, і вони передаватимуть свій досвід дітям. Дуже вдячні також університету Нафти й газу, який теж долучився до цієї синергії. Дякуємо за те, що наші діти зможуть займатися на хорошій арені. Як відомо, концепція клубу «Прикарпаття» – грати місцевими футболістами, але їх треба виховувати, тому створення і розвиток академії є важливим кроком. Кожна дитина, яка займається футболом, хоче в майбутньому виходити на матчі прфесіональної ліги проти сильних суперників. Будемо їм у цьому допомагати», – каже мер.

Марцінків зауважив, що також на Німецькому озері в Пасічній та на вулиці Індустріальній планують розвивати спортивні зони. «Бажаю, аби футбольна академія виховала не одного таланта для нашого ФК «Прикарпаття». Розуміємо, що цей шлях непростий, але при правильній роботі він дасть дуже хороші результати», – додав Марцінків.

Президент Команди рідного краю Василь Ольшанецький каже, що діти 12-13 років, бачачи, що у Франківську немає ніякої Академії, починають втікати в інші області та інші футбольні клуби. А потім їх повернути дуже важко. «Радий, що є люди, які долучилися до створення цієї Академії. ФК «Прикарпатття» буде допомагати юним футболістам усім, чим зможе. Той же воротар Новак уже сказав, що буде працювати з дітьми», – зазначив Ольшанецький.

Віцепрезидент НФК «Ураган» Олександр Бубен зазначив, що дуже важливо побудувати в Академії такі відносини, щоб був зв‘язок поколінь, і ті гравці, що вже виступали або зараз виступають за Команду рідного краю, передавали досвід підростаючим футболістам. «Два роки будуть перехідними, буде створюватися структура, масштаб, відбиратимемо гравців», – додав Бубен.

«Не знаю, чи є ще якийсь вид спорту, який має стільки вболівальників як футбол. Будемо створювати всі умови, аби ми були тут, на Прикарпатті, зразковими», – зауважив ректор Івано-Франківського національного університету нафти і газу Євстахій Крижанівський.

Директор благодійного фонду «Футбольні таланти» Андрій Іванович каже – колись сам був юнаком, який «горів» футболом, але зрозумів, що інфраструктура не відповідає очікуванням: «Всі зорі сьогодні зійшлися, що тут зібралася ініціативна група, аби подарувати дітям хорошу перспективу на майбутнє. Тому будемо шукати спонсорів, ґранти. Сподіваємося, це хороший початок великого проєкту».

Усі сторони підписали меморандум про співпрацю.

Галка.if.ua

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.