Андрій Хома - «джокер» 25-го туру Першої ліги!

Sport Arena тур за туром називає найкращих у Першій лізі сезону 2020/21 в індивідуальних номінаціях і подає ексклюзивну статистику. Приємно, що за підсумками 25-го туру до числа лауреатів потрапив 19-річний нападник івано-франківської команди Андрій Хома, який у домашньому матчі з "Агробізнесом" (2:1) класним дальнім ударом забив, як виявилося, переможний гол "Прикарпаття"!

Лауреати 25-го ігрового дня у Першій лізі:

Тренер туру – Олексій Городов (Авангард)

Найкращий молодий гравець туру – Максим Проців (Нива)

Джокер туру – Андрій Хома (Прикарпаття)
Коли автор першого голу в ворота Агробізнесу Дитко віддав усі сили грі, на 77-й хвилині його замінив Хома. Це в минулому сезоні Андрій встиг відзначитися першими результативними діями та потихеньку пробивався в склад, цього року він з великими труднощами отримував ігрову практику – лише в минулому турі, останньому перед відставкою Мостового, вперше з’явився в стартовому складі. А тут вийшов на поле й менш як за десять хвилин забив другий (фактично переможний) м’яч у ворота волочиської команди. Сподіваємося, для 19-річного форварда це буде переломний момент і він продовжить прогресувати.

Статистика SportArena.com: 14 матчів у чемпіонаті, 224 хвилини, 1 гол, без асистів.

Гол туру – Геннадій Пасич (Верес → Кристал)

Герой туру – Микола Агапов (Альянс)

Фото туру
Прикарпаття покинуло зону вильоту завдяки перемозі над одним із фаворитів сезону. Це сталося в першому ж матчі після відставки Мостового – під керівництвом в.о. головного тренера Рипана.