Академія: Коротка інформація

Вітаємо на сторінці Футбольної Академії Прикарпаття!

З метою відбору та виховання найкращих, талановитих та здібних юнаків ми в 2020 році створили Футбольну Академію Прикарпаття (ФАПФ). Підтримали наші прагнення у цій грандіозній ідеї надійні партнери (Угода про партнерство та організацію взаємовідносин):
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради;
Народний футбольний клуб «Ураган»;
• Благодійний фонд «Футбольні таланти»;
Івано-Франківський національний університет нафти і газу;

Створення Футбольної Академії Прикарпаття - це стратегічне рішення у розбудові клубу, адже тут юні футболісти працюватимуть під керівництвом досвідчених і кваліфікованих тренерів і вже незабаром зможуть проявити себе у складі головної Команди рідного краю.

Саме у ФАПФ юнаки отримують комплексний сучасний повноцінний процес з  підготовки юних футболістів, адже за цим спостерігає наша досвідчена та кваліфікована наглядова рада у складі:
Олександра Бубена – голови наглядової ради та генерального директора Академії.
Романа Григорчука – досвідченого тренера (PRO-ліцензія УЄФА) білоруського ФК «Шахтьор» (Солігорськ). Раніше Роман Йосипович працював з провідними українськими ("Чорноморець" Одеса, "Металург" Запоріжжя) та закордонними клубами ("Астана" Казахстан, "Венстпілс" Латвія, "Габала" Азербайджан)
Міхала Віркуса – польського футбольного фахівця, тренера ліцензії PRO та скаута, засновника маркетингової агенції ЕmSport та академії Junior Football Academy.
Валерія Ніколаєнка - професора кафедри футболу Національного університету фізичного виховання і спорту України, доктора наук з фізичного виховання і спорту.
Тарас Гурика - відомого франківського підприємця, партнера нашого клубу.
Сергія Куровця – проректора з науково-педагогічної роботи Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Володимира Шкварилюка - Народного депутата України VII та VIII скликань, ініціатора низки футбольних інфраструктурних проєктів в місті Івано-Франківську, представника батьківської громади.

На даний час у Футбольній Академії Прикарпаття готують більше 100 юних футболістів у п'яти вікових категоріях – U-13, U-14, U-15, U-16, U-17, які працюють під наставництвом досвідчених та кваліфікованих тренерів. У своїй роботі наставники Футбольної Академії Прикарпаття роблять акцент на професіоналізмі, ефективності тренувань та індивідуальній комунікації з юнаками. Основною метою тренерського штабу є виховання в юнаків футбольних та суспільних навичок і формування футболіста, здатного в майбутньому захищати кольори професійних клубів як з України, так і з-за кордону та національної збірної України. Зі свого боку керівництво та тренерський штаб ФАПФ організовує педагогічний процес підготовки з акцентом на всебічний фізичний та інтелектуальний розвиток, поєднаний  з високою мотивацією в пошуках успіху та реалізацією юнаків у професійному футболі. 

Саме у нас гравці отримують якісне клубне екіпірування, можливість тренуватись і грати на кращих аренах нашого краю, використовувати в процесі тренування сучасне обладнання. Вихованцям з інших регіонів буде надана можливість проживати у гуртожитку та навчатись в освітній школі. З юними футболістами працюють професійні футбольні тренери, тренери з фізичної підготовки, лікарі, реабілітологи, психолог та дієтолог, адже у такому віці важливо гармонійно та всебічно розвиватись, уникати травм та максимально безболісно перейти від юнацького до дорослого професійного футболу. Юні академіки, які матимуть бажання та здібності, отримають можливість навчатись в спеціалізованому Івано-Франківському фізично-технічному ліцеї нафти і газу або в Івано-Франківському фаховому коледжі фізичного виховання та згодом здобути вищу освіту  в одному з кращих вузів – Івано-Франківському національному університеті нафти і газу. 

Цьогоріч команди Академії змагаються у другому за рангом дивізіоні дитячо-юнацьких змагань України - Вищій лізі ДЮФЛУ та різноманітних міжнародних змаганнях, де можуть підвищувати свою майстерність та рости у футбольному плані.

Ми запрошуємо талановитих футболістів у вікових категоріях U13, U14, U15, U16, U17 (від 12 до 16 років). Чекаємо кращих та талановитих, щоб спільно зробити впевнений крок у професійне футбольне майбутнє! Заповнити анкету онлайн можна за посиланням.

Отримати інформацію щодо нашої Академії можна за телефоном +38(050)8004050,
або написавши нам на е-mail: footballacademypr@gmail.com
Завітати в штаб-квартиру Академії можна за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Матейки, 21 
Слідкуйте за нами у соціальних мережах: InstagramFacebook та YouTube.