Володимир КОВАЛЮК: «Сподіваюся, що першоліговий сезон ми розпочнемо вдома»

Володимир КОВАЛЮК: «Сподіваюся, що першоліговий сезон ми розпочнемо вдома»

Головний тренер МФК “Прикарпаття” Володимир Ковалюк в інтерв’ю WestNews розповів про останні кадрові зміни в команді, окреслив план підготовки до нового сезону, а також озвучив завдання в Першій лізі.

«Зрозуміло, що кожен тренер хотів би ставити максимальні завдання. Але ми тільки потрапили в Першу лігу, водночас, ми граємо виключно місцевими футболістами. Тож завдання потрапити в десятку кращих є складним, але думаю, що ми повинні його виконати. Адже ми чудово розуміємо, що граємо для вболівальників. Ми ж розуміємо, якщо не будемо показувати якійсь результат, люди не будуть ходити на футбол. Тому завдання цілком реальне. Хотілося би, що ми були вище, але для цього треба інші фінансові можливості та інший склад футболістів», – каже Ковалюк.

Окрім того, наставник «прикарпатців» висловив сподівання, що ПФЛ піде на зустріч клубу і позитивно відгукнеться на побажання розпочати новий футбольний сезон саме в Івано-Франківську.

«Ми прекрасно розуміємо, що перший матч вдома – це буде свято для наших вболівальників. Адже вони скучили за футболом і всі вже хочуть побачити команду в Першій лізі, як ми підготуємося, які будуть суперники. Ми ж бачимо, що нинішня Перша ліга – це так як Прем’єр-ліга. «Металіст», «Дніпро», «Чорноморець», Кіровоград – досить сильний склад учасників. Буде цікаво як вболівальникам, так і нам, тренерам та футболістам», – наголосив головний тренер «Прикарпаття».

У другій частині інтерв’ю WestNews Володимир Ковалюк розповів про інфраструктуру клубу, а також підготовку стадіону «Рух» до змагань Першої ліги України.

« Зрозуміло, що все одразу зробити не можна. Так само як ми стадіон потроху облаштовуємо, так і в команді. Ми, як то кажуть, крокуємо маленькими крочками. І в майбутньому, хотілося б, щоб в нашої команди був і автобус, і база», – розповів Володимир Ковалюк.

Андрій МЕНІВ, Андрій ЛЕВКІВ, WestNews