Василь Цюцюра - у символічній збірній 14-го туру Першої ліги

Василь Цюцюра - у символічній збірній 14-го туру Першої ліги

Sport Arena називає символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2021/22. Приємно, що після виїзної перемоги "Прикарпаття" над хмельницьким "Поділлям" (0:2) до числа найкращих потрапив капітан івано-франківців Василь Цюцюра, на рахунку котрого перший забитий м'яч. 27-річний нападник "зелено-жовтих" вдруге у цьому сезоні потрапляє до символічної збірної! А гол 21-річного півзахисника Назарія Воробчака визнали найкращим у 14-му турі чемпіонату.

Символічна збірна 14-го туру Першої ліги:

Воротар – Олег Мозіль (Агробізнес)

Захисники:
правий захисник – Микита Безуглий (Оболонь)
центральний захисник – Дмитро Юхимович (Агробізнес)
центральний захисник – Дмитро Семенов (Кривбас)
лівий захисник – Ігор Бойчук (Агробізнес)

Півзахисники:
правий півзахисник – Руслан Черненко (Агробізнес)
центральний півзахисник – Віктор Ряшко (ФК Ужгород)

атакувальний півзахисник – Василь Цюцюра (Прикарпаття)
Черговий яскравий матч Цюцюри – причому, в цьому сезоні свої бенефіси технічний і спритний гравець видає на виїзді. У Хмельницькому Василь відкрив рахунок на 16-й хвилині, дуже вдало підсікши подачу Писка з кутового з гострого кута. А ще в першому таймі кілька разів загострював гру та заробив штрафний під гол Воробчака (див. номінацію «Гол туру»). На жаль, після перерви довелося заміняти героя матчу через травму – сподіваємося, він швидко виздоровіє та повернеться в гру.

лівий півзахисник – Василь Пиняшко (ФК Ужгород)

Нападники:
нападник – Віктор Хомченко (ФК Ужгород)
нападник – Сергій Кисленко (Нива)

Тренер туру – Олександр Чижевський (Агробізнес)
Джокер туру – Костянтин Черній (Оболонь)
Легіонер туру – не було
Найкращий молодий гравець туру – Клим Приходько (Кривбас)

Гол туру – Назарій Воробчак (Прикарпаття → Поділля)
Непоганим голом ужгородцям Сидоренко підсолодив поразку Альянсу, також у турі були красиві голи ударами головою. Проте ми вибираємо класику – стандарт на виконання. Цитуємо звіт: «На 32-й хвилині Воробчак прямим ударом зі штрафного збільшує перевагу Прикарпаття – 0:2». М’яч обігнув стінку й рикошетом від стійки опинився в сітці.


Герой туру – Сергій Кисленко (Нива)

За версією сайту Sport Arena

P.S. Також приємо, що атакуючий півзахисник "Прикарпаття" Василь Цюцюра увійшов до символічної збірної 14-го туру за версією сайту FootBoom.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.