Василь Геник: «Дякую за довіру та підтримку тренеру і партнерам по команді»

Василь Геник: «Дякую за довіру та підтримку тренеру і партнерам по команді»

У поєдинку 25-го туру Першої ліги "Агробізнес" - "Прикарпаття" (2:3) замість досвідченого Петра Ковальчука, який відновлюється після травми, на поле стадіону "Юність" івано-франківську команду вивів 20-річний Василь Геник. Загалом для молодого півзахисника це був дебют у стартовому складі, оскільки до цього у Першій лізі він виходив лише на заміни. Напевне, наймолодший капітан в історії "Прикарпаття" поділився своїми враженнями від цієї події.

- Про те, що я розпочну матч з "Агробізнесом" з перших хвилин, дізнався в день гри на передматчевій установці. Наш головний тренер назвав стартовий склад і оголосив, що я буду капітаном команди, - розповів Василь Геник. - Чесно кажучи, було дуже приємно і доволі несподівано для мене. Володимир Васильович підбадьорив, сказав, щоб не хвилювався, також підтримали усі хлопці у команді.

- Чи сильно хвилювався перед початком поєдинку?
- Зрозуміло, що у будь-якого футболіста є хвилювання, певний мандраж перед стартовим свистком. А тут ще й дебют в основному складі! Старожили команди трохи заспокоїли - сказали, щоб не переживав. З початком гри всі ці хвилювання пройшли, і далі на полі відчувалася підтримка партнерів по команді, що тільки додало впевненості в собі.

- Що для тебе значить капітанська пов'язка?
- По-перше, капітан "Прикарпаття" у нас один - Петро Ковальчук. Саме його обрала команда перед початком сезону. За його відсутності на полі капітанську пов'язку одягали інші досвідчені гравці, які провели чимало ігор на професійному рівні. Вийти на поле в якості капітана - це велика відповідальність за всю команду. Тож хочу подякувати своїм старшим товаришам по команді і нашому тренерському складу за довіру і підтримку у ці грі.

- Якою видалась гра з "Агробізнесом"?
- Ми іхали у Волочиськ лише за перемогою, маючи "зуб" за цю команду за попередні сезони. Зрозуміло, що супернику нічого втрачати. Гра видалася важкою, ми двічі мали перевагу у два м'ячі. За рахунку 3:2 наприкінці було непросто, але добре, що перемогли і здобули важливі три очки.

- Які завдання ставиш перед собою у цьому сезоні?
- Треба працювати над собою, прогресувати, повністю викладатися на тренуваннях і матчах, щоб закріпитись в стартовому складі і частіше виходити на футбольне поле. Хочу своєю грою допомогти нашій команді виконати завдання на цей сезон.