UA-Футбол: Назарій Воробчак - «відкриття» серед флангових гравців

UA-Футбол: Назарій Воробчак - «відкриття» серед флангових гравців

Одинадцять футболістів, серед яких два воротарі, сім центральних захисників, лівий крайній бек і опорний півзахисник, потрапили в збірну відкриттів Першої ліги від UA-Футбол.  Сьогодні ж ми допоможемо читачам відкрити для себе чергову порцію молодих і не дуже футболістів, яким звичніше грати на фланзі. Компанія підібралася, прямо скажемо, різношерста, але об'єднує всіх цих хлопців одне - можливість подальшого прогресу слідом за "спалахом" в 2020-му!

Флангові гравці оборони
Богдан Куксенко ("Миколаїв")
Дмитро Шинкаренко ("Авангард")
Руслан Пісний ("Альянс")
Єгор Прокопенко ("Оболонь")

Вінгери/латералі
Андрій Понєдєльнік ("Полісся")

Назарій Воробчак ("Прикарпаття")
Ще в "постковідному" дограванні минулого сезону про Назарія Воробчака дізнався глядач з широких телеекранів. Адже матч "Оболонь" - "Прикарпаття" (3:3) транслювався каналом Футбол 1, а Назарій в ньому оформив свій перший гол в профі-кар'єрі і допоміг команді уникнути поразки в результативній перестрілці. Той м'яч так і залишився єдиним у сезоні, але затвердив Воробчака в статусі футболіста основи і навіть з приходом нового тренера в "Прикарпаття" цей статус був непохитний. (примітка:  насправді ж, у грі з "Оболонню" після прострілу зліва від Воробчака власні ворота вразив Безуглий).

До речі, іванофранківці вчинили далекоглядно і підписали довгострокову, як для Першої ліги, угоду з талантом. Вільним агентом він стане не раніше кінця наступного року. Можливі відступні ж за нього вже зараз складуть 50 тисяч Євро за оцінками Transfermarkt.

Максим Проців ("Нива")
Іван Тищенко ("ВПК-Агро")
Артур Мурза ("Гірник-Спорт")
Іван Гливий ("Кристал")
Олександр Чебаненко ("Авангард")

У наступній "серії" нашої розповіді познайомимося з футболістами, які стали відкриттями року Першої ліги в атакуючих амплуа і поки ще залишаються виступати в не найсильнішому українському дивізіоні.

За версією сайту UA-Футбол

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.