У лютому в Івано-Франківську пройде «Кубок міського голови»

У лютому в Івано-Франківську пройде «Кубок міського голови»

З 14 по 24 лютого 2019 року в Івано-Франківську на стадіоні "Хет-трик Арена" відбудеться другий за ліком футбольний турнір "Кубок міського голови" за участі професіональних команд Першої та Другої ліг ПФЛ. Організаторами змагань є МФК "Прикарпаття", міська влада Івано-Франківська та обласна федерація футболу.

Загалом в турнірі змагатимуться 8 або 10 команд, розподілених згідно жеребу на дві групи. На груповому етапі учасники зіграють за коловою системою кожен з кожним. У заключний день турніру відбудуться стикові матчі, які визначать переможця і призерів змагань. Також будуть відзначені кращі гравці в індивідуальних номінаціях.

Окрім господарів змагань івано-франківського "Прикарпаття", яке стало минулорічним переможцем, попереднє підтвердження про участь у "Кубку міського голови-2019" дали п'ять професіональних команд Другої ліги: ФК "Минай" (Ужгород), ФК "Калуш" (Калуш), "Верес" (Рівне), "Поділля" (Хмельницький), "Буковина" (Чернівці).  Серед потенційних учасників також молодіжні команди "Прикарпаття U-19" та "Ніка U-19".

МФК "Прикарпаття" запрошує інші професіональні команди ПФЛ для участі у "Кубку міського голови-2019", який стане одним з етапів підготовки до весняної частини сезону 2018/19 років.