ТМ. Прикарпаття - Карпати (Рахів) - 2:1

ТМ. Прикарпаття - Карпати (Рахів) - 2:1

Івано-Франківська команда провела дебютний товариський поєдинок в рамках першого навчально-тренувального збору, що з 24 січня по 2 лютого проходить в Яремче.

Суперником підопічних Володимира Ковалюка став аматорський клуб "Карпати" (м. Рахів, Закарпатська обл.). Гра пройшла на засніженому полі Яремчанського міського стадіону, яке на давало гравцям обох команд продемонструвати свої найкращі якості. 

Склад прикарпатців був доволі експерементальний, тренерський штаб команди вирішив надати ігроу практику всім здоровим футболістам, які на даний момент є в тренувальному таборі Команди Рідного Краю. Цікаво, що роль головного рефері матчу виконував помічник Володимира Ковалюка Зеновій Василів, а одним з асистентів працював голкіпер івано-франківців Остап Вульчин, який відновлюється після операції.

Щодо самої гри, то упродовж матчу гостей багато разів виручав досвідчений голкіпер Мафтій Кудла, але в кінцівці поєдинку Богдан Оринчак та Ігор Худобяк все-таки зуміли відзначитися у воротах суперника. 

На 28 січня у "Прикарпаття" заплановано проведення ще одного товариського матчу з івано-франківським "Теплвиком, а 7 лютого суперником Команди Рідного Краю стане винниківський "Рух".

Прес-служба МФК "Прикарпаття"

Більше фото на офіційній сторінці Команди Рідного Краю у соціальній мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/МФК-Прикарпаття-1093367727423692/