Рух - Прикарпаття - 1:0. Достойно

Рух - Прикарпаття - 1:0. Достойно

Чемпіонат України з футболу сезону 2016/17, 2 Ліга, 32-й тур

21.05, м. Винники, (Львів) Стадіон імені Богдана Маркевича

Рух (Винники) - Тепловик-Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 1:0


Гол: Б. Баранець, 69

Рух: Дяченко, Білий, Гурський, Дмитрух, Габовда, Г. Баранець, Кінаш, Б. Баранець, Баглай (Зубар, 46), Панасюк (Кікоть, 67), Бохашвілі (Омельченко, 84). 

Запасні: Шевчук, Садоха, Бідловський, Романюк. 

Головний тренер: Руслан Мостовий.

Тепловик-Прикарпаття: Вульчин, Громоляк, Приймак (Сем'янчук, 90), Прошак, Бочкур, Боришкевич, Януш, Бойко, Дербах(Денега, 64), Гапончук, Худобяк. 

Запасні: Плетеницький, Геник, Гуменюк. 

Головний тренер: Володимир Ковалюк.


До самого стартового свистка серйозно стояло питання про скасування гри, адже над стадіоном ім. "Богдана Маркевича" у Винниках була страшенна злива. Дощ стояв стіною, із прилеглих до арени вуличок вода стікала просто струмками.

Проте ближче до початку матчу дощ дещо вщух і арбітр Олександр Афанасьєв таки дав стартовий свисток. До слова, навіть не зважаючи на зовсям нефутбольну погоду, охочих подивитися на західноукраїнське дербі виявилось чимало.

Велика група підтримка приїхала і з Івано-Франківська. Наші фани всі 90 хвилин просто фантастично підтримували "Прикарпаття", за що футболісти після гри їм подякували, потиснувши руку кожному особисто.

Весь перший тайм команди боролися за центральний плацдарм, де сьогоднішній іменинник, капітан "Тепловика" Володимир Боришкевич, за відсутності Веприка, сам протистояв Габовді та Баранцю.

Багатим на моменти перший тайм не був. Хоча в ньому трапився епізод, котрий можливо вплинув на фінальний результат зустрічі.

Гостям вдалося забити гол. Голкіпер "Руху" Дяченко зіткнувся з кимось зі своїх захисників, а відскоком м'яча тут же скористався Худоб'як, проте рефері поєдинку відмінив взяття воріт, зафіксувавши фол з боку кращого бомбардира Другої ліги. Де харків'янин побачив порушення правил - відомо лише йому.

Вже в середині другого тайму переможний гол таки забили підопічні Руслана Мостового. Бойко і Боришкевич не розібралися кому заволодіти м'ячем в центральній зоні поля, внаслідок чого послідувала довга передача на Бориса Баранця, який з правого флангу під кутом вийшов до воріт, прибрав захисника і поцілив під ближню стійку - 1:0.

За час, що залишився до завершення зустрічі, команди створили ще кілька напів моментів проте, більше відзначитися нікому не вдалося.

Прикра поразка, проте достойна гра "Тепловика-Прикарпаття" проти вже першолігового колективу.

Джерело