Роман Кузьмин і Роман Дитко - у символічній збірній 8-го туру Першої ліги!

Роман Кузьмин і Роман Дитко - у символічній збірній 8-го туру Першої ліги!

Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout називає символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2020/21. Приємно, що після другої перемоги у чемпіонаті над "Нивою" (2:1) до числа найкращих потрапили і два футболісти Команди рідного краю: фланговий захисник Роман Кузьмин, в активі якого гольова передача, та автор першого забитого м'яча у Калуші нападник Роман Дитко. А ще одного гравця "Прикарпаття" - 22-річного Юрія Шпирку журналісти визнали найкращим молодим гравцем туру.

Символічна збірна 8-го туру Першої ліги:

Воротар – Василь Литвиненко (Оболонь)

Захисники:
правий захисник – Роман Кузьмин (Прикарпаття)
Мостовий очолив Прикарпаття вже після початку сезону, тож мав небагато можливостей для кадрового маневру. Зате новий тренерський штаб знайшов інакше застосування відразу кільком давно знайомим особистостям. Зокрема, півзахисник атакувального плану Кузьмин у нових тактичних схемах займає позицію правого оборонця – «високого», з підключеннями. В Калуші, де Прикарпаття приймало тернополян, Роман видав дуже хороший матч – на своєму фланзі дозволив суперникам лише пару подач без завершення, сам почувався вільно на всій довжині бровки. На початку другого тайму видав сміливий сольний рейд, виклавши розкішну гольову передачу на Шпирку. Це був де-факто переможний гол.

центральний захисник – Павло Березянський (МФК Миколаїв)
центральний захисник  – Роман Гончаренко (Верес)
лівий захисник – Іван Цюпа (Волинь)

Півзахисники:
правий півзахисник – Ілля Чередниченко (Гірник-Спорт)
центральний півзахисник – Віктор Лиховидько (Чорноморець)
центральний півзахисник – Дмитро Криськів (Металіст 1925)
лівий півзахисник – Євген Протасов (Волинь)

Нападники:
нападник – Роман Дитко (Прикарпаття)
У цьому чемпіонаті Прикарпаття ще не перемагало вдома, а досить складного суперника з сусідньої області – тернопільську Ниву – ще й належало приймати не в Івано-Франківську, а в Калуші. Дуже важливим у цьому поєдинку був перший гол – його забив Дитко, скориставшись невдалим виносом від тернополян і чітко пробивши зі входу до карного майданчика. Надалі Роман сумлінно відпрацював виділений тренером час, міг забивати ще зі штрафного, а також старався гармонійно діяти з досвідченим Барчуком.

нападник – Ярослав Галенко (Полісся)

тренер туру – Сергій Шищенко (Полісся)
найкращий молодий гравець туру – Юрій Шпирка (Прикарпаття)
джокер туру
– Артур Авагімян (Чорноморець)
гол туру – Максим Гавриленко (Полісся → Кремінь)
герой туру – Василь Литвиненко (Оболонь)

За версією сайту Sport Arena

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.