«Прикарпаття» - «Зірка» - 7:1. Післямова

«Прикарпаття» - «Зірка» - 7:1. Післямова

Після розгромної перемоги "Прикарпаття" над "Зіркою" з Кропивницького (7:1), зрозуміло, що настрій обох наставників був діаметрально протилежним.  До вашої уваги - післяматчеві коментарі в.о. головного тренера гостей Андрія Горбаня і коуча івано-франківців Володимира Ковалюка.

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":
- Хотів би привітати всіх з перемогою. Наших гравців нарешті прорвало, і ми багато забили. В першому таймі було 5:0. В другому таймі зрозуміло, що ми грали по результату. Провели ряд замін, створили ще декілька моментів, жаль, що придумали собі пенальті. Думаю вболівальнам гра сподобалась.

Була багато моментів біля обох воріт. "Зірка" - молода амбіційна команда, плюс ми їх добре вивчили, підготувались. Перші голи їх трохи надломили і потім нам вдалось забити ще. Усі наші хлопці ще будуть додавати, щось виходить, щось ні, це футбол. Ми граємо для вболівальників. Я задоволений результатом, грою не дуже. Гравці були заряджені на перемогу, бо дуже хотіли потішити вболівальників. Важко вже було налаштуватись на другий тайм, коли рахунок вже 5:0 і ти розумієш, що вже не програєш. Але є, на жаль, і сумна новина, наш голкіпер Новак отримав травму – зламав ребро. Тож за попередньою інформацією, він вибув на 1-2 місяці.

Андрій ГОРБАНЬ, в.о. головного тренера "Зірки":
- Перш за все , вітаю "Прикарпаття" з перемогою! Вчора ми обіграли Інгулець, а сьогодні вже програли 1:7. Так буває. Вчора ми були героями, сьогодні нас розтоптали. Це - футбол. Ми пояснювали хлопцям, що так може статись, але нам не вдалось достукатись. Те, що відбувалось на полі сьогодні, так не буває, потрібно розібратись.

- Для більшості ваших гравців - це дебют на такому рівні…
- Так. У нас приблизно 20 років - середній вік гравців команди, це всі чудово знають. Ця поразка десь тим і пояснюється, що молоді гравці після феєричних перемог можуть ось так потім програти. В нас всі молоді виконавці, лише 3-4 досвідчених гравці, які повинні були повести за собою команду. Ми серйозно готувались до цієї гри, але те, що вийшло з Інгульцем, сьогодні не вийшло. З семи пропущених м'ячів, чотири наші, можна вважати, що ми самі собі їх забили.

Що стосується другого тайму, ми дещо перебудувались , була вже зовсім інша гра. Зрозуміло, що "Прикарпаття" вже грало по рахунку. Те, про що домовлялись у роздягальні, не виконали. Після перерви у нас вже було чотири моменти, але ми їх не використали, забили лише один гол з пенальті. У ворота мали призначати і ще один пенальті, але суддя вирішив інакше. Не хотілося б це обговорювати, але яка різниця який рахунок, якщо пенальті є , його потрібно ставити.