«Прикарпаття» вирушило на перший тренувальний збір до Яремче

«Прикарпаття» вирушило на перший тренувальний збір до Яремче

Триває підготовка івано-франківського "Прикарпаття" до весняної частини чемпіонату Першої ліги. Минулого тижня команда готувалася на стадіоні "Рух", де футболісти займалися біговою роботою, а у п'ятницю провели тренування і двосторонній поєдинок на штучному газоні "Хет-трик Арени".

У понеділок після ранкових пробіжок і фізичних вправ Команда рідного краю взяла курс на Яремче, де проведе свій перший навчально-тренувальний збір. Він триватиме два тижні - з 21 січня по 2 лютого. У високогір'ї Карпат підопічні Володимира Ковалюка будуть закладати фундамент фізичної і функціональної підготовки. Команда готуватиметься у режижі дворазових тренувань: здебільшого, це будуть кроси, бігова робота, тренажерний зал і басейн.

Під час першого збору "Прикарпаття" запланувало зіграти кілька контрольних матчів в Івано-Франківську. Є домовленість з друголіговими командами ПФЛ - чернівецькою "Буковиною" (26 або 27 січня) та ФК "Калуш" (30 січня). Розглядається ще один спаринг-партнер з Білорусі. Все залежатиме від погодніх умов наприкінці місяця. Про точні дати і час початку цих матчів стане відомо незабаром.

ГРАФІК ПІДГОТОВКИ МФК «ПРИКАРПАТТЯ»:
15-20 січня: медогляд, втягуючий збір в Івано-Франківську
21 січня - 2 лютого: навчально-тренувальний збір в Яремче (фізична і функціональна підготовка, спаринги)
5 лютого - 2 березня: навчально-тренувальний збір в Івано-Франківську (тактико-технічна підготовка)
14-24 лютого: участь у турнірі "Кубок міського голови" в Івано-Франківську (п'ять матчів)
4-17 березня: навчально-тренувальний збір у Туреччині (контрольні поєдинки)