«Прикарпаття» вирушило на другий тренувальний збір до Яремче

«Прикарпаття» вирушило на другий тренувальний збір до Яремче

"Прикарпаття" продовжує підготовку до старту нового сезону. У понеділок, 8 липня, після ранкових пробіжок і фізичних вправ івано-франківська команда взяла курс на курортне Яремче. Саме тут, за вже доброю традицією, пройде другий навчально-тренувальний збір, який триватиме до 19 липня включно. В умовах високогір'я Карпат основний акцент буде приділено фізичній та функціональній підготовці гравців.

До Яремче Команда рідного краю відправилася у повному складі, за винятком Миколи Квасного, який напередодні став "вільним агентом". Минулого тижня повернулися після перегляду у "Дніпрі-1" два флангові півзахисники Ярослав Конкольняк і Богдан Оринчак. Якщо Оринчак вже виходив на футбольне поле у двох спарингах (з "Карпатами" і "Вересом"), то Конкольняку дали можливість відновитися після невеликої травми, отриманої у контрольній грі за дніпрян.

Вже працюють у загальній групі Василь Дербах та Андрій Новак, котрі займалися за індивідуальними програмами на першому зборі. Одразу вісім молодих вихованців прикарпатського футболу зараз перебувають на перегляді у "Прикарпатті" і разом з командою вирушили на перший збір. Тож у товариських матчах тренерський штаб надавав чимало ігрового часу потенційним новачкам.

В рамках підготовки до старту нового сезону Команда рідного краю запланувала ще п'ять спарингів - 10 липня з тернопільською "Нивою" (стадіон "Рух, 16:30), 13 липня в Ямниці - з дублерами луцької "Волині U-19" (поч. 16:30), 14 липня у місті Лева - зі "Львовом" (стадіон "Сокіл", 17:00), 17 липня - з чернівецькою "Буковиною" і 19 липня - з надвірнянським "Бескидом" (час і місце проведення поки уточнюються).

«ПРИКАРПАТТЯ» У МІЖСЕЗОННІ:
24 червня - 6 липня: перший навчально-тренувальний збір в Івано-Франківську
8-19 липня: другий навчально-тренувальний збір в Яремче

КОНТРОЛЬНІ МАТЧІ:
28.06 "Калуш" - "Прикарпаття" - 1:2 (Вістова)
01.07 "Прикарпаття" - "Калуш" - 1:1 (Івано-Франківськ)
02.07 "Карпати" - "Прикарпаття" - 3:0 (Львів)
05.07 "Верес" - "Прикарпаття" - 5:1 (Львів)

10.07 "Прикарпаття" - "Нива" (Івано-Франківськ)
13.07 "Прикарпаття" - "Волинь U-19" (Ямниця)
14.07 "Львів" - "Прикарпаття" (Львів)
17.07 "Прикарпаття" - "Буковина" (*Яремче)
19.07 "Бескид" - "Прикарпаття" (*Надвірна)
* час і місце проведення поки уточнюються

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.