«Прикарпаття-Тепловик» розпочав підготовку до нового сезону

«Прикарпаття-Тепловик» розпочав підготовку до нового сезону

У понеділок, 29-го липня, франківський "Прикарпаття-Тепловик" провів перше тренування у рамках підготовки до нового футбольного сезону. Загалом на першому тренуванні було задіяно близько тридцяти виконавців трьох команд вертикалі "Прикарпаття" - гравці дорослої команди чемпіонату області "Прикарпаття-Тепловик", юніорського складу U-19 (виступає в Першій лізі ДЮФЛУ), а також велика кількість футболістів 2002 р. н., на яких очікує відбір до юнацької команди вікової категорії U-18.

Також напередодні тренування наймолодшим гравцям був представлений новий головний тренер - Олег Веприк, що попри статус наставника виступатиме і в "Прикарпатті-Тепловику" на обласному рівні. Окрім призначення нового головного тренера відбулись і інші кадрові зміни. Зокрема, двоє гравців клубу, а саме нападник Андрій Хома та півзахисник Олександр Солдатенко уклали професійні контракти з першоліговим "Прикарпаттям". Щодо поповнень, то наразі про це рано говорити, адже тренерський штаб на чолі з Сергієм Пташником проводить перегляд здібної молоді.

Тренувальні збори клубу пройдуть у режимі дворазових тренувань - заняття на фізичну підготовку та відпрацювання техніко-тактичних елементів. Тривалість підготовчого циклу складає десять днів і пройде на "Хет-Трик Арені" в Івано-Франківську. Також протягом зборів команда запланувала кілька контрольних матчів. Додамо, що попередньо старт нового сезону чемпіонату області запланований на 18-те серпня.

Минулоріч вихованці клубу показали непогані результати, здобувши вперше за вісім років комплект нагород чемпіонату області, а також виборовши звання чемпіонів області у віковій категорії U-18. Звісно же, цьогоріч ніхто планки понижувати не буде, тож на обласному рівні "Прикарпаття-Тепловик" боротиметься за медалі, юніорська команда отримала завдання потрапити до Фіналу чотирьох Першої ліги U-19, а від наймолодших очікують повторення минулорічного результату - вибороти чемпіонський кубок обласної ДЮФЛІФО серед команд U-18.

Sport.if.ua

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.