«Прикарпаття»: статистичні підсумки першої частини сезону 2021/22

У літньо-осінній частині сезону 2021/22 івано-франківське "Прикарпаття" зіграло 23 поєдинки - 20 ігор у Першій лізі і 3 матчі у розіграші Vbet Кубку України. На зимову перерву у чемпіонаті "зелено-жовті" відправилась на сьомому місці у турнірній таблиці, набравши 28 очок. У чемпіонаті України прикарпаті здобули вісім перемог, чотири рази зіграли внічию і зазнали восьми поразок. Івано-франківці забили на 1 м'яч більше, аніж пропустили - 27 проти 26.

ПЕРША ЛІГА: всього - 20 ігор (8 перемог, 4 нічиїх, 8 поразок; різниця м'ячів 27-26)
(вдома - 10 матчів: +4, =3, -3, м'ячі 13-12; в гостях - 10 матчів: +4, =1, -5, м'ячі 14-14)

Забито: вдома - 13 (48,15%), в гостях - 14 (51,85%), всього (сер. за гру) - 27 (1,35)
Пропущено: вдома - 12 (46,15%), в гостях - 14 (53,85%), всього (сер. за гру) - 26 (1,3)
Набрано очок: вдома - 15/30 (50%), в гостях - 13/30 (43,33%)
Найбільші перемоги: 1 (6:0 - Ужгород)
Найбільші поразки: 2 (0:4, 1:4 - Металіст)
Матчів без голів: пропущених - 6, без забитих - 6
Пенальті: вони - 4 (3); їм - 5 (4). Автоголи (забито/пропущено): 1/0
Попереджень (сер.): 48 (2,4). Вилучень (сер.) - зразу/2ЖК: 2 (0,1) - 2/0
Серії: переможна - 4 матчі, безпрограшна - 6 матчів, безвиграшна - 4 матчі, програшна - 3 матчі
Гравців: 25

КУБОК УКРАЇНИ: три матчі (1 перемога, 1 перемога по пенальті, 1 поразка; різниця м'ячів 8-7)
18.08.21 Фенікс - Прикарпаття - 2:6
31.08.21 Буковина - Прикарпаття - 1:1, пен. 2:4
23.09.21 Прикарпаття - Чорноморець - 1:4

Загалом до цьогорічної заявки "Прикарпаття" було внесено прізвища 28 футболістів - трьох воротарів і 25 польових гравців. Троє з них - Борисевич, Сердюк і Мицик - так і не провели жодної хвилини в офіційних матчах сезону 2021/22.

В усіх 23 зіграних поєдинках взяв участь лише один гравець - Василь Цюцюра, який 19 матчів розпочинав у стартовому складі, а ще у чотирьох виходив на заміну. На одну гру менше провели Семотюк, Воробчак, Сондей і Кузьмин - по 22. А от за кількістю ігрового часу, проведеного на футбольному полі, лідирує Олег Матушевський - 1805 хвилин.

Найбільше попереджень - 9 жовтих карток - у Владислава Семотюка. Шість "гірчичників" у Рудюка, по 5 - у Барчука і Писка. Загалом у пасиві івано-франківців (в чемпіонаті і Кубку) - 53 попередження і 2 вилучення. Прямі червоні картки від арбітрів отримали Назарій Воробчак (у грі з "Металістом") і Михайло Писко (проти "Оболоні").

МАТЧІ, ХВИЛИНИ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ, ВИЛУЧЕННЯ

Матчі: 23 - Цюцюра, 22 - Воробчак, Кузьмин, Семотюк, Сондей, 21 - Барчук, Лень, 20 - Матушевський, 19 - Волошинович, 18 - Рудюк, 17 - Геник, Писко, 15 - Горбаченко, 13 - Піцан, 12 - Дитко, Сікач, 11 - Пастух, Толочко, 10 - Квасний, Новак, 8 - Француз, 5 - Хома, 3 - Мащенко, 2 - Пархуць, 1 - Кохман, 0 - Борисевич, Мицик, Сердюк.

Хвилини: 1805 - Матушевський, 1772 - Семотюк, 1762 - Лень, 1624 - Сондей, 1579 - Барчук, 1576 - Воробчак, 1414 - Волошинович, 1356 - Писко, 1319 - Цюцюра, 1170 - Піцан, 941 - Кузьмин, 930 - Новак, 922 - Рудюк, 888 - Пастух, 847 - Квасний, 713 - Француз, 556 - Сікач, 469 - Толочко, 440 - Геник, 331 - Горбаченко, 203 - Дитко, 194 - Пархуць, 64 - Мащенко, 42 - Хома, 29 - Кохман, 0 - Борисевич, Мицик, Сердюк.

Попередження (53): 9 - Семотюк, 6 - Рудюк, 5 - Барчук, Писко, 4 - Матушевський, 3 - Воробчак, 2 - Волошинович, Квасний, Кузьмин, Сондей, Толочко, Цюцюра, 1 - Геник, Дитко, Лень, Новак, Пархуць, Пастух, Піцан, Сікач, Француз.

Вилучення (2): 1 - Воробчак, Писко.

Авторами забитих м'ячів у першій частині сезону стали десятеро гравців "Прикарпаття". Кращий бомбардир Роман Барчук забив 9 голів, три з яких - з пенальті, при цьому він оформив два "дублі". По одному "дублю" також в активі Рудюка, Писка і Волошиновича. По 5 разів у воротах суперників відзначилися Цюцюра і Волошинович, 4 голи забив Воробчак.

Одразу 12 гравців віддавали результативні передачі, а найкращим асисентом став Роман Барчук - 5 результативних передач. Чотири асисти - у Назарія Воробчака. За системою "гол+пас" - найкращі цифри у Романа Барчука (9 голів + 5 передач). Вісім балів (по чотири голи та асисти) у Воробчака.

БОМБАРДИРИ, АСИСТЕНТИ

Голи: 9 (3-пен.) - Барчук, 5 - Цюцюра, Волошинович, 4 - Воробчак, 3 - Сондей, 2 - Писко, Рудюк, 2 (1) - Семотюк, 1 - Кузьмин, Француз. Автогол: Федак (Ужгород).

Гольові передачі: 5 - Барчук, 4 - Воробчак, 3 - Писко, 2 - Кузьмин, Семотюк, Сондей, Цюцюра, 1 - Волошинович, Геник, Лень, Рудюк, Сікач.

"Гол+пас": 14 - Барчук, 8 - Воробчак, 7 - Цюцюра, 6 - Волошинович, 5 - Писко, 5 - Сондей, 4 - Семотюк, 3 - Кузьмин, Рудюк, 1 - Геник, Лень, Сікач, Француз.

Дублі: 2 - Барчук, 1 - Рудюк, Писко, Волошинович.

Цікаво, що 21 гол івано-франківська команда забила у першому таймі, а після перерви - 14 м'ячів. Тоді як у власні ворота "зелено-жовті" пропустили: 12 голів у першому таймі і 21 - у другому. Найбільше (11 м'ячів) "Прикарпаття" забило наприкінці першого тайму (31-45 хв.), тоді як пропустило по 7 м'ячів після перерви (46-60 хв., 46-75 хв, 76-90 хвилини).

P.S. Невдовзі дізнаємось - хто з гравців івано-франківської команди найчастіше входив до символічних збірних туру, чиї голи ставали кращими, а також визначимо найкращого гравця півріччя та оберемо кращий гол "Прикарпаття" у першій частині сезону 2021/22 років!

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.