«Прикарпаття»: статистичні підсумки першої частини сезону 2020/21

У літньо-осінній частині сезону 2020/21 івано-франківське "Прикарпаття" зіграло 16 поєдинків - 13 ігор у чемпіонаті Першої ліги і 3 матчі у розіграші Кубку України. На зимову перерву Команда рідного краю відправилась на 14-му місці у турнірній таблиці, набравши 12 очок. У чемпіонаті України "зелено-жовті" зуміли здобути три перемоги, ще три гри завершили внічию і зазнали семи поразок. Івано-франківці забили на 10 м'ячів менше, аніж пропустили - 9 проти 19.

ПЕРША ЛІГА: всього - 13 ігор (3 перемоги, 3 нічиїх, 7 поразок; різниця м'ячів 9-19)
(вдома - 7 матчів: +2, =2, -3, м'ячі 6-7; в гостях - 6 матчів: +1, =1, -4, м'ячі 3-12)

Забито: вдома - 6 (66,67%), в гостях - 3 (33,33%), всього (сер. за гру) - 9 (0,69)
Пропущено: вдома - 7 (36,84%), в гостях - 12 (63,16%), всього (сер. за гру) - 19 (1,46)
Набрано очок: вдома - 8/21 (38,1%), в гостях - 4/18 (22,22%)
Найбільші перемоги: немає
Найбільші поразки: 3 (1:4 - Оболонь, 0:3 - Верес, Агробізнес)
Матчів без голів: пропущених - 2, без забитих - 5
Пенальті: вони - 1 (1); їм - 3 (3). Автоголи (забито/пропущено): 0/0
Попереджень (сер.): 33 (2,54). Вилучень (сер.) - зразу/2ЖК: 6 (0,46) - 2/4
Серії: безпрограшна - 3 матчі, безвиграшна - 4 матчі
Гравців: 28

КУБОК УКРАЇНИ: три матчі (1 перемога, *1 технічна перемога, 1 поразка; різниця м'ячів 2-2)
29.08.20 Поділля - Прикарпаття - 1:1, пен. 8:7*
19.09.20 Волинь - Прикарпаття - 0:1
30.09.20 Прикарпаття - Колос - 0:1

Загалом до цьогорічної заявки "Прикарпаття" було внесено прізвища 30 футболістів - чотирьох воротарів і 26 польових гравців. Двоє з них - Олег Павлюк і Володимир Коржак - так і не провели жодної хвилини у складі Команди рідного краю в офіційних матчах сезону 20/21.

В усіх 16 зіграних поєдинках взяв участь лише один гравець - Назарій Воробчак, який 11 матчів розпочинав у стартовому складі, а ще у п'яти - виходив на заміну. На одну гру менше провів Роман Кузьмин - 15. А от за кількістю ігрового часу, проведеного на футбольному полі, лідирує Сергій Мелінишин - 1148 хвилин.

Найбільше попереджень - 5 жовтих карток - у Владислава Семотюка, котрого вболівальники визнали найкращим гравцем "Прикарпаття" у першій частині сезону. Загалом у пасиві івано-франківців (в чемпіонаті і Кубку) - 43 попередження і 6 вилучень. Дві червоні картки отримав Сергій Мелінишин, по одному вилученню у Француза, Дербаха, Барчука і Пастуха.

МАТЧІ, ХВИЛИНИ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ, ВИЛУЧЕННЯ

Матчі: 16 - Воробчак, 15 - Кузьмин, 14 - Вацеба, Барчук, Семотюк, Цюцюра, 13 - Мелінишин, 11 - Сондей, Кохман, Волошинович, Дитко, 10 - Піцан, Сікач, Дербах, 9 - Пастух, Януш, 8 - Борисевич, 7 - Пархуць, Бочкур, 6 - Конкольняк, Шпирка, 5 - Сад, Хома, 4 - Новак, Француз, 3 - Сердюк, Геник, 1 - Барасюк, 0 - Павлюк, Коржак.

Хвилини: 1148 - Мелінишин, 1087 - Кузьмин, 1073 - Воробчак, 1069 - Вацеба, 1017 - Барчук, 885 - Піцан, 811 - Семотюк, 747 - Сондей, 701 - Сікач, 691 - Кохман, 689 - Цюцюра, 627 - Пархуць, 598 - Волошинович, 546 - Бочкур, 489 - Дитко, 462 - Пастух, 439 - Борисевич, 431 - Януш, 395 - Конкольняк, 360 - Новак, 357 - Дербах, 345 - Сад, 333 - Француз, 239 - Шпирка, 220 - Сердюк, 122 - Хома, 99 - Геник, 5 - Барасюк, 0 - Павлюк, Коржак.

Попередження (43): 5 - Семотюк, 4 - Барчук, 3 - Воробчак, Вацеба, Януш, 2 - Мелінишин, Кузьмин, Сікач, Кохман, Цюцюра, Волошинович, Борисевич, Сад, 1 - Сондей, Пархуць, Дитко, Пастух, Конкольняк, Новак, Дербах, Француз, Сердюк.

Вилучення (6): 2 - Мелінишин, 1 - Француз, Дербах, Барчук, Пастух.

Авторами забитих м'ячів у першій частині сезону стали семеро гравців Команди рідного краю. Кращий бомбардир Роман Барчук забив 3 голи, два з яких - з пенальті. Двічі відзначився Роман Дитко, по одному голу в активі Цюцюри, Воробчака, Шпирки, Волошиновича і Сондея. Четверо останніх забили свої дебютні м'ячі у футболці "Прикарпаття".

Одразу шестеро гравців віддавали результативні передачі (Сікач, Барчук, Семотюк, Кузьмин, Воробчак, Сад), а за системою "гол+пас" - найкращі цифри у Романа Барчука (3 голи + 1 передача). По два бали - у Романа Дитка і Назарія Воробчака.

БОМБАРДИРИ, АСИСТЕНТИ

Голи: 3 (2-пен.) - Барчук, 2 - Дитко, 1 - Цюцюра, Воробчак, Шпирка, Волошинович, Сондей.

Гольові передачі: 1 - Сікач, Барчук, Семотюк, Кузьмин, Воробчак, Сад.

"Гол+пас": 4 - Барчук, 2 - Дитко, Воробчак, 1 - Волошинович, Сондей, Цюцюра, Шпирка, Кузьмин, Сікач, Сад, Семотюк.

Цікаво, що 6 своїх голів івано-франківська команда забила у першому таймі, а після перерви - 5 м'ячів. Тоді як у власні ворота "зелено-жовті" пропустили: 9 голів у першому таймі і 12 - у другому. Найбільше (3 м'ячі) "Прикарпаття" забило на початку другого тайму (45-60 хв.), тоді як пропустило по 6 м'ячів - до і після перерви (30-45 та 45-60 хвилини).

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.